Brno mytí oken

Chtějte více, „Výškové práce Brno“ dotáhne práci do dokonalosti

Výškové mytí oken Sháněla jsem schopnou firmu, kterou bych mohla najmout pro práci ve výškách. Nezbytně jsem totiž potřebovala umýt výlohy druhého patra své kavárničky, které jsem přikoupila, abych mohla rozšířit prostory svého podniku, jenž v poslední době začal získávat na oblibě. Můj kmenový personál nebyl pro práci ve výškách stavěný, ani to neměl ve smlouvě a neměl žádné takovéto zkušenosti, takže bylo nezbytné, abych vybrala externí firmu. – mytí oken cena za m2
Mám ráda spolupráci s lidmi, kteří jsou spolehliví a hlavně se kterými se mi dobře komunikuje a domlouvá. Z tohoto hlediska mě firma Brno mytí oken naprosto uspokojila. Už při hledání nějaké firmy na internetu, měla zrovna tato spoustu pozitivních ohlasů a reakcí. Vše, na čem jsme se domluvili, firma splnila, nezahrnovala mě nesrozumitelnými informacemi, které by měly za úkol mě zmást, jak se mi často stává u některých jiných společností, se kterými spolupracuji. Všechno bylo velmi jasné a seriózní.

 

Dále…

Mytí skleníků Dále se mi na firmě také líbila profesionalita, se kterou její zaměstnanci k přidělenému úkolu přistupovali. Hlídali si, aby dodrželi všechny podmínky bezpečnosti. Nenechávali nic náhodě, ale raději pracovali s důkladným jištěním.Stejně pečliví byli i co se týče odvedené práce. S umýváním skel si dali načas, ale ten výsledek za to rozhodně stál, byli jsme absolutně spokojení a vlastně i udivení kvalitou práce A SERVIS LIPKA, s.r.o. Očekávala jsem dobré výsledky, jelikož firma měla mnoho doporučení, ale nečekala jsem až výjimečnou kvalitu.
Zaujala mě především pečlivost, se kterou byla skla leštěna. Zaměstnanci to provedli tak dokonale, že na sklech nezůstala ani jediná maličká šmouha, jen čisté a perfektně vyleštěné sklo. Taková preciznost se jen tak nevidí! Gratuluji firmě k tak skvělým pracovníkům a pracovníkům gratuluji k tak skvělému zázemí, které jim firma poskytuje. Domluvila jsem se proto s nimi na pravidelném mytí oken v mojí kavárně, abych už s tím nemusela mít žádné starosti a nemusela nic řešit. Protože vím že se o vše skvěle postarají.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *