Brno mytí oken

Čistá a krásná okna jsou zárukou dobrých nájemníků

Brno mytí oken se zabývá profesionálním a kvalitním zajištěním úklidů různého druhu. Zaměstnáváme tým zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni a mají mnoholeté zkušenosti. Právě díky nim a špičkovému technologickému parku je naše firma špičkou ve svém oboru a má svou stálou klientelu nejen v na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

mytí oken BrnoNaše…

Naše pole působnosti je dost široké. Zabýváme se mnoha druhy čištění, od mytí oken a čištění výloh, přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah až po odstraňování graffiti. Nedávno se na nás obrátila paní, že potřebuje vyčistit silně znečištěná okna od řemeslníků, kteří rekonstruovali byt v jejím domě.

Ptala…

Ptala se nás jestli to zvládneme. Samozřejmě, proč bychom to nezvládli, na to jsme odborníci. Paní s manželem dům zdědila po své babičce a právě její byt rekonstruovali, aby mohli byt, který několik let sloužil pouze jako skladiště věcí sloužit i dalším lidem.

mytí střešních oken BrnoPo smluvnení…

Po smluvení termínu jsme přijeli vybavení k čištění oken, ke kterému mimo jiné používáme trik suchého leštění. To znamená, že okno leštíme bez použití chemických leštidel. Tento postup jsme sami vynalezli a postupem času dovedli k dokonalosti.

Postupujeme…

Postupujeme tak, že ze všeho nejdřív umyjeme veškeré nečistoty z rámů oken, z kliček a z parapetů, to je důležité, i když se na to často zapomíná, protože právě tyto části mohou následně znečistit skleněnou plochu. Následně umyjeme skleněnou plochu čistým rozmývákem se saponátem a odstraníme umyté nečistoty kvalitní gumovou stěrkou.

mytí oken BrnoV případě…

V případě takto silně znečištěných oken proces i několikrát opakujeme. Po tomto procesu necháme skleněnou plochu proschnout. Až je sklo důkladně proschnuté, pečlivě ho vyleštíme suchou bavlněnou plenou. Nepoužíváme leštidla, a to proto, že v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk, naopak je potřeba je umývat častěji, než je nutné.

Po nějaké…

Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl, které zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno, ty jsou na oknech ve velmi krátké době po umytí zřetelné a tak kazí vzhled okna.

levné mytí okenMusíme…

Musíme říct, že majitelka byla z výsledku opravdu nadšená. To nás vždycky velice potěší. Nadšená byly zřejmě i z toho, že právě díky této metodě suchého leštění, je naše cena nižší, než cena u konkurence a tak ušetřila nějaké peníze, které se při rekonstrukci vždycky víc, než hodí.

Chápeme, …

Chápeme, že cena je důležitá, jsme přece jenom taky lidi a radši si koupíme něco pěkného, než abychom peníze investovali do úklidu. Proto se našim zákazníkům snažíme nabídnout prvotřídní služby za nejvýhodnější ceny. Přesto, že jsou naše ceny nízké jsou naši zaměstnanci proškolení profesionálové, kteří jsou schopní umýt okna a vyčistit výlohy téměř v jakýchkoliv podmínkách.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *