Čištění a tepování koberců

Čištění a tepování koberce České Budějovice

Čištění a tepování koberce České Budějovice, Brno – Dne 19. září jsme našemu zákazníkovi zajišťovali strojové čištění a tepování koberce České Budějovice na jeho prodejně. Zakázku realizovali tři naši zaměstnanci a vyčistili celkem 400m2 koberce. Pro toto strojové čištění a tepování koberce České Budějovice bylo spotřebováno 10l čistící chemie. Akce byla dokončena po 6 hodinách práce.

Pro čištění a tepování koberce České Budějovice na prodejně jsme použili kotoučový stroj, čistící chemii a vysoce výkonný vysavač. Za použití účinné a kvalitní čistící chemie, která se nechá vsáknout do koberce a pronikla velmi hluboko do jeho struktury, a s využitím kotoučového stroje jsme koberec důkladně zbavili veškerých hluboko usazených nečistot. Při strojovém čištění a tepování koberce České Budějovice jsme potupovali tak, že jsme nejprve na povrchu koberce nechali nějakou chvíli působit velmi kvalitní čistící chemii, aby se dostala hluboko do jeho struktury a následně za pomoci kotoučového stroje jsme důkladně povrch kartáčovali. Jakmile byl koberec dokonale vykartáčován, s použití velmi výkonného třímotorového vysavače jsme v závěrečné fázi zbavili koberec veškerých uvolněných nečistot a vlhkosti.

Čištění a tepování koberce České Budějovice jsme zrealizovali podle našeho i zákazníkova očekávání a s konečným výsledkem naší práce byl zákazník velmi spokojený.

 

Profesionální čištění koberců České Budějovice

Profesionální čištění koberců České Budějovice

 

Čištění koberců, impregnace podlah Brno, České Budějovice

Cílem naší společnosti je spokojenost zákazníka a s tím souvisí i nabídka kvalitních služeb. Za dobu působnosti na trhu jsme získali mnoho významných zákazníků, skvělých ohlasů, ale i negativních ohlasů. S negativními ohlasy bylo důležité něco dělat, tak se neustále školíme, vymýšlíme, inovujeme. Techniky a metody, které při jednotlivých službách nabízíme, stále modernizujeme a sledujeme trh, zda naši dodavatele nepřijdou s něčím novým, abychom to odzkoušeli a zapojili do našich služeb. Jednou takovou službou je i čištění koberců. Na trhu úklidových služeb se pohybujeme od roku 1999, vyzkoušeli jsme za tuto dobu mnoho metod, účinné i neúčinné, abychom je odzkoušeli a s tím i hledali „pro“ a „proti“. Naše firma zajišťuje nejspolehlivější strojové čištění koberců Brno, tedy momentálně nejspolehlivější, jelikož neexistuje zatím žádná lepší metoda. Vyzkoušeli jsme i levné metody, metody bez mechanického kartáčování – extrakční, metodu suchou parou, metodu mokrou parou, aj. Důležité je říci, že mechanický prvek kartáčování má svůj smysl. I když jsou použity různé a kvalitní chemie, bez vykartáčování nečistot ze struktury koberce nemůžeme označit koberec za vyčištěný a tím nastává hlavní problém. Chemie v koberci působí velmi krátkou dobu na to, aby dostatečně rozpustila nečistoty, a tak se stane to, že napůl rozpuštěné nečistoty jsou okamžitě odsáty vysavačem a po zaschnutí koberce mohou vytvořit mapy či fleky. Ty je při dalším čištění velmi obtížné znovu odstranit a někdy i nemožné. S levnými metodami tudíž přicházely i nepříjemné reklamace. A reklamace rovná se nespokojený zákazník. Chceme pouze spokojené zákazníky, kterým nabídneme čištění a tepování koberců Brno metodou spolehlivou, profesionální a takovou, která dokáže odstranit nečistoty ze struktury koberce i povrchové zatvrdlé nečistoty. Nalezli jsme strojovou metodu čištění koberců a nyní víme, že zatím nikdo nevynalezl lepší metodu. Strojová metoda, jak již napovídá název, má důležitý prvek – mechanické kartáčování. Aplikujeme nejdříve dezinfekční chemii BOSCH RTS a necháme ji působit na nečistoty hluboko ve struktuře. Chemie je naváže a po chvíli působení podrobíme koberec mechanickému kartáčování kotoučovým strojem GHIBLI, který chemii rozpění a vykartáčuje nečistoty z vláken koberce na povrch, odkud je odsajeme vysoce výkonným třímotorovým vysavačem AS 59. Vysavačem odstraníme jak nečistoty, tak i přebytečnou vlhkost a necháme koberec několik hodin odpočívat, aby důkladně doschnul. Takto můžeme označit koberec za opravdu dokonale vyčištěný, zbavený roztočů a nečistot ze struktury koberce.

 

Čištění zátěžových koberců v Brně

Čištění zátěžových koberců v Brně

 

Výškové práce Brno, úklid po stavbě, mytí oken Brno

Námi nabízené služby jsou stále více žádané a objem prací stoupá. S tím se rozrůstají i pobočky společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pro zahraniční klienty fungujeme už i v Německu, v Rakousku, na Slovensku a na celém území České republiky. Do nabídek naší společnosti řadíme po stavební úklid Brno, úklid po řemeslnících Brno, kdy zajistíme celkové odstranění nečistot po předělávkách objektu. Do těchto po stavebních úklidů zahrneme také mytí oken a výloh Brno, čištění markýz Brno, čištění fasád Brno. Zmíněné služby realizujeme i jako samostatné zakázky nebo zajišťujeme mnoha významným klientům servisní mytí oken Brno v nastavených intervalech. Pro výškové práce Brno jsme vybaveni kvalitní technikou a jsme proškoleni a máme platné certifikace podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

 

Mytí oken ve výškách - horolezci České Budějovice

Mytí oken ve výškách – horolezci České Budějovice

 

Nano impregnace oken, nano nátěr skel, výloh, fasád Brno

Pro údržbu špatně přístupných skleněných ploch, skleněných fasád, anebo prostě jen zákazník nechce využívat servisní mytí oken, ale jeho okna chce mít stále čistá, nabízíme novinku GLP hydrofobní nanotechnologie Brno. Tato nanotechnologie – nano impregnace nátěr oken, fasád, výloh, střešních oken, oken a prosklených ploch ve výškách zajistí samočištění oken, a to dobu 4 – 6 let, kdy není třeba jakkoliv zasahovat a mýt skleněnou plochu. V boj proti vandalismu zajistíme odstranění graffiti Brno, s kterým je ve velkých městech téměř pořád problém. Po odstranění graffiti z neošetřené fasády zajistíme opravu fasády, která je potřeba, jelikož je naše úspěšnost téměř 60 – 90%. Antigraffiti ochrana Brno zaručí 100% úspěšnost při odstranění graffiti z fasády a navíc vám spolu s AGO garantujeme servisní levné odstranění graffiti, kdy nás stačí jen zavolat a my k vám dojedeme graffiti odstranit nejpozději však do 14 dnů. Životnost antigraffiti ochrany je cca 4 až 6 let a po celou tuto dobu platí náš servis. Naši zákazníci u nás využívají službu čištění podlah strojovou metodou Brno. Kotoučovým strojem s použitím zásaditých chemií a vysoce výkonného vysavače jsme schopni odstranit nečistoty ze struktury a spár. S čištěním podlah doporučujeme konzervaci – voskování podlah Brno průmyslovým polymerem. Podlahu zakonzervujeme před nečistotami, poškrábáním a zajistíme tím snadnou údržbu, a to po dobu životnosti vosku – 1 rok. Po uplynutí doby životnosti k vám přijedou naši technici, kteří zrealizují odstranění vosku z podlah Brno a aplikují na vaše přání nový, který nadále bude chránit vaši podlahu. Využijte naše kvalitní odstranění plísní Brno. Plísně, které se objevují u vás doma, ale i na fasádě odstraníme a aplikujeme LSG nátěr, který zabrání tvorbě vlhkosti a zelených sanitrů. LSG technologie zajistí odstranění plísní a zakonzervování fasády. Je zdravotně nezávadná a můžeme ji bez obav nanášet i ve vnitřních prostorech vašeho objektu. Díky tomu je ochráněno vaše zdraví. www.a-servislipka.cz

 

Nanoipregnační nátěr na výlohy Brno

Nanoipregnační nátěr na výlohy Brno

 

Čištění, voskování, impregnace podlah Brno, České Budějovice

Nabízíme vám velmi kvalitní strojové čištění podlah v Brně a Českých Budějovicích, které zajišťujeme nejen spolehlivými stroji, ale hlavně máme praxi a za sebou mnoho kilometrů umytých podlah. K dokonalému a hloubkovému strojovému čištění podlah v Brně používáme kotoučový stroj, na který můžeme nasadit dva různé nástavce – tzv. držák padů či silonový kartáč, záleží na druhu podlahy, který ve vašem objektu čistíme. Kotoučovým strojem detailně a hloubkově vyčistíme jakýkoliv druh podlahy a odstraníme nečistoty ze spár a struktur podlahy, včetně zatvrdlých a silných nečistot. Váha kotoučového stroje se blíží ke 40 kg. Přibližný průměr kotouče je cca 40 cm a je-li váha nedostatečná, můžeme přidat ještě závaží cca 10 – 15 kg na hlavu kotouče. Nabízíme vám kvalitu a preciznost a víme, že neexistuje účinnější drhnoucí stroj, než je námi používaný jednokotoučový stroj GHIBLI. V obchodních domech jsou vidět třeba podlahové automaty, ale ty jsou pouze pro denní údržby podlah a není možné s nimi čistit silně znečištěné podlahy. Navíc by s automatem nešly vyčistit vysoce zatížené podlahy při rekonstrukcích a stavebních úpravách. Přítlak automatu je velmi nízký a nebývá vyšší, než cca 10 kg a kartáč se nedostane do struktury podlahy, odkud je hlavně třeba odstranit nečistoty. Po vyčištění podlahy používáme mnoho druhů chemií a vždy začínáme tou nejšetrnější, protože někdy není třeba hned používat agresivní chemii, která podlahu silně zatěžuje. Je-li podlaha zatížena po různých úpravách, které se v objektu prováděli (například malování, stavební úpravy, rekonstrukce, řemeslnické práce, aj.) používáme kyselou chemii, která dokáže spolehlivě vyčistit všechny vápenaté a cementové závoje a zbytky stavebních nečistot či povlaků. Kyselá chemie značky Kranzle se nehodí na čištění kamenných podlah, mramorových podlah a celkově všech podlah z ušlechtilých materiálů, protože je velmi agresivní a mohla by poškodit nenávratně vzhled podlahy. Na novou, ale i vyčištěnou podlahu doporučujeme našim zákazníkům aplikaci vosku, který podlahu zakonzervuje. Podlahu zakonzervujeme průmyslovým polymerem, tzv. fluatace. Životnost vosku je 1 rok a chrání strukturu podlahy, do které se dostávají nečistoty nejvíce, ale také je protiskluzový a tedy bezpečný a údržba podlahy je jednodušší, než kdy předtím.. Po roce provedeme odstranění vosku v Brně a aplikujeme vám znovu nový, který může nově vykonávat bezpečnou a údržbovou funkci. Strojové čištění podlah v Brně, voskování podlah v Brně, renovace podlah v Brně, krystalizace podlah v Brně a odstranění vosku z podlah v Brně vám zajistíme i v mimoprovozních hodinách, jsme flexibilní a neomezíme tak provoz vaší firmy a ani vašeho bytu. V případě potřeby a urychlení zakázky, provádíme ochranu podlah ve skupinkách, to ale mnohdy záleží i na objemu prací.

 

Generální čištění podlah České Budějovice

Generální čištění podlah České Budějovice

 

Odstranění plísně, nátěr proti plísním Brno, České Budějovice

Kvalitně zajistíme mnoho dalších úklidových služeb a strojovou metodu nepoužíváme pouze při čištění podlah, ale také při čištění koberců strojovou metodou v Brně, při níž používáme dezinfekční chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI pro mechanické kartáčování nečistot ze struktury koberce a vysoce výkonný vysavač k odsátí nečistot a vlhkosti, kterou způsobila chemie. Strojovou metodu stále nic nepřekonalo a je jednoznačně nejspolehlivější metodou, kterou v dnešní době na trhu úklidových služeb nabízet a hloubkově s ní vyčistit strukturu koberce. Jiné metody nenabízíme, byť jsou levnější, ale ze zkušenosti víme, že nejsou spolehlivé a mnohdy koberec spíše znečistily natolik, že odstranění zapraných nečistot bylo obtížné a i nemožné. Nedoporučujeme levné metody, jako je extrakční, parní, suchou parou, aj. Nabízíme jedinou spolehlivou variantu čištění koberců. Strojovou metodu používáme také při čištění látkových markýz v Brně, ale je zde při postupu jeden menší rozdíl a to ten, že kartáčování a působení chemie opakujeme až 3x v jednom čistícím cyklu, a to proto, že na markýzy působí silně agresivní městské spady a jejich odstranění je náročnější. Samozřejmě zajistíme i čištění plastových markýz v Brně, které je výrazně jednodušší a rychlejší, jelikož použijeme pouze rozmývák a saponát a hravě markýzu umyjeme od nečistot. Za použití rozmýváku se saponátem zařídíme i mytí oken v Brně, mytí výloh v Brně, čištění žaluzií v Brně, čištění rolet v Brně. Mytí oken je zajištěno suchou metodou leštění, což znamená, že nepoužíváme leštidla, ale umytou a suchou plochu pouze doleštíme 100% bavlněnou a suchou plenou – tímto způsobem zajistíme dlouhotrvající lesk a čistotu oken. Zajišťujeme výškové práce v Brně za použití kvalitní techniky a s příslušnými certifikacemi o bezpečnosti práce ve výškách. Ve výškách využíváme techniku slaňování, pokud na místo nelze, z důvodu velikosti techniky, dopravit pevnou techniku – hydraulické rameno, vysokozdvižná plošina. Zařídíme vám kompletní a důkladný po-stavební úklid v Brně, po-rekonstrukční úklid v Brně, úklid po malířích a zednících v Brně a to i s odstraněním cementových a vápenatých závojů, na které používáme silné chemie. Ve velkých městech jako je Brno je problém s vandalstvím a naši zákazníci se na nás obrací kvůli odstranění graffiti v Brně, které zajistíme do 14 dnů od podání objednávky. Doporučujeme aplikaci antigraffiti ochrany v Brně, která zajistí odstranění graffiti se 100% účinkem, protože je struktura vaší fasády zakonzervována, tudíž barva spreje se k vaší fasádě nedostane a tak je chráněna po dobu 6 let. Zajišťujeme dvě podoby AGO – Antigraffiti nátěr v Brně a antigraffiti nástřik v Brně, které nabízíme za bezkonkurenční cenu od 120,- /m2 i s budoucím velmi levným servisem odstranění graffiti. Precizně zajistíme odstranění plísní v Brně pomocí nejmodernější technologie LSG, jedná se o sofistikovaný nátěr proti plísním Brno, který máme nanesen na celé řadě objektů v Českých Budějovicích a v Brně, Praze, Ostravě a dalších městech Čr, která zabrání dalšímu výskytu plísní a vlhkosti ve vašem objektu. Technologii LSG lze využít jak v exteriéru, tak i v interiéru. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění plísní z fasád České Budějovice

Odstranění plísní z fasád České Budějovice

 

Mytí oken, výloh, fasád i ve výškách Brno, České Budějovice

Naše mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám nabízí službu mytí oken, výloh a čištění markýz Brno, České Budějovice, kterou zdokonalujeme již mnoho let a to díky našemu přístupu, kvalitnímu týmu zodpovědných pracovníku a díky použití kvalitních pomůcek a technologií. Mytí oken provádíme tzv. trikem suchého leštění a je důležité vysvětlit, že při tomto triku nejsou použita žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněná plena, kterou rozleštíme umytou skleněnou plochu. Okna a výlohy umýváme za použití čistého rozmýváku se saponátem a až je okno či výloha umyté, tak použijeme kvalitní gumovou stěrku. Po umytí je třeba nechat skleněnou plochu důkladně proschnout, než ji začneme leštit. Mnohdy je třeba odstranit zatvrdlé nečistoty, které jsou způsobeny polepy, bannery či po stavebních akcích, kdy se na okně objeví zbytky tmelů a silikonů a k tomu použijeme korundové žiletky s 10 cm dlouhou plochou. Korundová žiletka zajistí, že okna nejsou poškrábána, avšak je třeba, aby s nimi disponoval pouze zaškolený člověk s praxí. Naše společnost vám zrealizuje mytí oken a čištění markýz i ve výškách a k takovým situacím jsou zaměstnanci naší firmy proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro práci ve výškách, více jak 3m nad zemí, používáme hydraulické rameno, vysokozdvižný vozík, pokud je špatně přístupné místo, tak používáme horolezeckou a speleologickou techniku. Čištění markýz provádíme jak u plastových, tak i látkových, kdy látkové markýzy podrobíme strojovému čištění a plastové markýzy myjeme stejným způsobem, jako okna. Látkové markýzy čistíme kotoučovým strojem GHIBLI a kvalitní chemií BOSCH RTS, vše následně odsajeme vysoce výkonným vysavačem, který má 3 motory. Nabízíme také impregnaci markýz, aby zákazník předešel hlubšímu znečištění markýzy a tak zajistíme také lepší údržbu. Impregnaci odebíráme přímo od výrobce markýz a je důležité, aby bylo pěkné počasí a bezvětří při nanášení impregnace. A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám poskytne i další úklidové služby – denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, strojové čištění koberců, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, čištění podlah strojovou metodou a voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Mytí a leštění oken České Budějovice

Mytí a leštění oken České Budějovice

 

Ochrana, nátěr proti sprejům, odstranění graffiti Brno, České Budějovice

Antigraffiti ochranu nabízí naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. ve dvou podobách, jako nástřik a jako nátěr. Antigraffiti nástřik nanášíme v 6 – 12 vrstvách na takové omítky, které jsou strukturované a mohla by se tak barva spreje dostat hluboko do struktury, odkud je obtížné barvu odstranit. Antigraffiti nátěr aplikujeme válečkem na hladké povrchy ve 3 – 6 vrstvách. Servis odstranění graffiti nabízíme velmi levně, pokud si necháte námi nanést antigraffiti ochranu. V případě, že se na vaší fasádě objeví graffiti, tak stačí kontaktovat naši centrálu a domluvíme se na termínu, kdy k vám přijedeme graffiti odstranit. Mnoho firem uvádí, že graffiti z antigraffiti ochrany odstraníte sami, ale není to pravda a museli byste mít příslušné zkušenosti a odstraňovače, které používáme na odstranění sprejové barvy. Životnost antigraffiti ochrany je 4 – 6 let a po tuto dobu vám garantujeme kvalitní a levný servis odstranění graffiti. Při odstranění graffiti je velmi důležité, aby venkovní teplota neklesla pod 10°C, kdy by odstraňovač dokonale nefungoval a tak by bylo obtížné graffiti odstranit. Odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti ochranou je úspěšné pouze z 60 – 90% a postupujeme tak, že graffiti odstraníme co nejvíce to jde a následně necháme namíchat nejbližší odstín fasádní barvy a fasádu přemalujeme a opravíme. Pokud je vaše fasáda z kamene, tak spolupracujeme s kvalitními kameníky, kteří dokáží fasádu zrestaurovat. Mnoho domů a panelových domů stále častěji mají marmolitové fasády, ty je třeba nechat neprodleně ochránit antigraffiti nástřikem, jelikož při posprejování se barva dostane velmi hluboko mezi drobné kamínky a odsud není možné sprej dokonale odstranit a proto je potřeba marmolit sundat a nanášet znovu nový, což je velmi finančně náročné. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je společnost, která na trhu úklidových služeb nabízí také – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffiti z hladkých povrchů České Budějovice

Odstranění graffiti z hladkých povrchů České Budějovice

 

Odstranění graffity ze znečištěných fasád Brno

Odstranění graffity ze znečištěných fasád Brno

 

Cenové návrhy a kalkulace byli provedeny na těchto adresách:

K Lázinkám 40, 643 00 Brno – Chrlice … Rozhledová 23, 621 00 Brno-Jehnice … Mánesova 30, 612 00 Brno-Královo Pole … Sejkorova 36, 636 00 Brno-Židenice … Pompova 26, 617 00 Brno-jih, Komárov … Jiránkova 49, 618 00 Brno – Černovice … Klobouček 24, 641 00 Brno – Žebětín … Svážná 48, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Klajdovská 46, 628 00 Brno-Líšeň … Zelinky 29, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice … Tomkovo náměstí 24, 614 00 Brno-sever, Husovice … Kubova 23, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … Vranovská 113, 614 00 Brno-Brno-sever … Čermákova 44, 625 00 Brno-Starý Lískovec … Laštůvkova 95, 635 00 Brno-Bystrc … Potocká 25, 623 00 Brno-Kohoutovice … Bauerova 28, 603 00 Brno-Pisárky … Černovičky 23, 627 00 Brno-Slatina … Mateří 34, 614 00 Brno-Maloměřice … Pod kaplí 38, 644 00 Brno-Soběšice … Na Honech 1786, 666 01 Tišnov … Běloruská 34, 625 00 Brno-Bohunice … Herčíkova 24, 612 00 Brno-Královo Pole, Brno … Křepelčí 23, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Banskobystrická 159, 621 00 Brno-Řečkovice … Mlýnské nábřeží 69, 614 00 Brno-Obřany … Liliová 49, 638 00 Brno-Lesná … Bohunická cesta 25, 664 48 Brno – Moravany … Fučíkova 76, 664 34 Kuřim … Jana Babáka 21, 616 00 Brno-Žabovřesky … Myslivecká 89, 620 00 Brno-Tuřany …Slíny 38, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Na Poříčí 24, 664 51 Šlapanice … Skandinávská 24, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Pražákova 69, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Solniční 30, 60200 Brno-střed … Skrbovická 5, 792 01 Bruntál … Na pomezí 34, 747 06 Opava … Pavla Strádala 4, 748 01 Hlučín … Na pomezí 72, 747 06 Opava … Náměstí 25, 747 21 Kravaře …Rovniny 112, 748 01 Hlučín … Tylova 2, 747 06 Opava … Hrnčířská 9, 748 01 Hlučín … Na Mokřinách 1, 795 01 Rýmarov … Kpt. Jaroše 9, 690 02 Břeclav … Javorová 4, 695 01 Hodonín … Pekařská 64, 691 44 Lednice … Slovácká 521, 691 44 Lednice … Budovatelská 52, 696 01 Rohatec … Nám. 15.dubna 1074, 696 03 Dubňany … Josefovské chalupy 362, 691 55 Moravská Nová Ves … Lipová 36, 691 02 Velké Bílovice … Nová 572, 696 62 Strážnice … Jana Černého 801, 691 55 Moravská Nová Ves …Očovská 4, 695 01 Hodonín … Bzenecká 1522, 696 62 Strážnice … Cihelny 10, 696 01 Rohatec … Nám. 15.dubna 1076, 696 03 Dubňany … Žižkovská 4, 691 02 Velké Bílovice … Komenského 200, 685 01 Bučovice … Za Kasárnami 3333, 690 02 Břeclav … Pavlovská 25, 692 01 Mikulov … Sadová 887, 691 42 Valtice … Rybáře 25, 691 45 Podivín … Malá Strana 185, 691 42 Valtice … Republikánské obrany 4, 692 01 Mikulov … Janův hrad 333, 691 45 Podivín … Na Vyhlídce 911, 685 01 Bučovice … Pod Morávií 8, 742 21 Kopřivnice … Martinská čtvrť 1795, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Růžová 154, 757 01 Valašské Meziříčí … Slunečná 13, 742 35 Odry … Štursova 3, 741 01 Nový Jičín … Pionýrská 15, 742 21 Kopřivnice … Stachovická 9, 742 47 Hladké Životice … K Fojtství 143, 739 42 Frýdek-Místek … Příčnice 159, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Mlýnská 350, 742 45 Fulnek … Kovářská 358, 739 44 Brušperk … Prostřední 302, 757 01 Valašské Meziříčí … Malá strana 310, 742 13 Studénka … Sušilova 1544, 742 58 Příbor … M. Baláše 2228, 741 01 Nový Jičín … Květinová 4, 742 21 Kopřivnice … Míru 2059, 738 01 Frýdek-Místek … Na Nivách 353, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Ondřejnická 805, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Pod Puklí 280, 738 01 Frýdek-Místek … Prostřední 203, 757 01 Valašské Meziříčí … Mírová 612, 742 13 Studénka … Smetanova 330, 742 58 Příbor … Sušilova 1544, 742 58 Příbor … Novellara 15, 741 01 Nový Jičín … U Olše 35, 735 03 Karviná … Václavská 1142, 735 14 Orlová … Svatopluka Čecha 32, 736 01 Havířov … Rychvaldská 542, 735 31 Bohumín … Šadový 375, 737 01 Český Těšín … Stanislava Kostky Neumanna 339, 735 81 Bohumín … Mánesova 36, 736 01 Havířov …U Statku 31, 736 01 Havířov … třída Těreškovové 40, 734 01 Karviná …Lidická 721, 739 61 Třinec …Uzavřená 29, 736 01 Havířov … Stará štreka 727, 735 14 Orlová … třída Osvobození 26, 735 06 Karviná … Rychvaldská 207, 735 31 Bohumín … Naštěpánce 31/466, 293 01 Mladá Boleslav … Dymokurská 156/84, 28903 Městec Králové … Požární 33/55, 276 01 Mělník … U Nadjezdu 1865/72, 289 22 Lysá nad Labem … Havířská 1600/55, 272 01 Kladno … Maršála Koněva 101/84, 506 01 Jičín … Zdeňka Němečka 156/55, 55102 Jaroměř … Boženy Němcové 196/84, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … nábřeží U Přívozu 34/108, 500 03 Hradec Králové … Jungmannova 55/65, 53401 Holice … Nádražní 509/965, 518 01 Dobruška … Nám. Míru 384/84, 50303 Smiřice … Husova 115/75, 50353 Smidary … Rychnov nad Kněžnou 171/481, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Karla IV. 235/55, 504 01 Nový Bydžov … Kapitána Jaroše 491/85, Krčín, 549 01 Nové Město nad Metují … Alšova 490/55, 277 11 Neratovice … Na Vyhlídce 324/85, 547 01 Náchod … Trnava 318/651, 763 18 Trnava … Liptál 492/74, 756 31 Liptál … Ratiboř 375/971, 756 21 Ratiboř … Jablůnka 631/69, 756 23 Jablůnka … Pospíšilova 32/471, 757 01 Valašské Meziříčí …Tichá 32/66, 796 07 Držovice … Kelč 531/477, 756 43 Kelč … Dr. A. Stojana 58/11, 751 17 Horní Moštěnice … Partyzánská 51/534, 683 23 Ivanovice na Hané … Trávnická 218/47, 798 27 Němčice nad Hanou … Havlíčkova 594/447, 752 01 Kojetín … Záříčí 44/22, 768 11 Chropyně … K Zavadilce 33/741, 751 02 Troubky … Zvolenov 563/37, 751 01 Tovačov … Hrubčická 507/694, 798 12 Kralice na Hané … nám. T. G. Masaryka 37/47, 796 01 Prostějov … Na Sezníku 31/332, 779 00 Olomouc … Velkomoravská 46/55, 779 00 Olomouc … Havlíčkova 46/664, 767 01 Kroměříž … Družba 1151/71, 768 24 Hulín … Cukrovar 325/667, 768 21 Kvasice … Babice 311/72, 687 03 Babice … Salašská 81/284, 687 06 Velehrad … J. V. Choráze 330/33, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Skalní 294/741, 753 01 Hranice … Hranická 1431/46, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tršice 45/251, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 111/74, 751 23 Dolní Újezd … Velký Újezd 34/982, 783 55 Velký Újezd … Vrbátky 211/66, 798 13 Vrbátky … Tršice 301/447, 78357 Tršice … Bystřická 385/12, 783 72 Velký Týnec … K Nádraží 365/924, 783 73 Grygov … Jiráskova 271/71, 751 03 Brodek u Přerova … Kroměřížská 33/964, 768 02 Zdounky … Morkovice-Slížany 38/20, 768 33 Morkovice-Slížany … Švábenice 62/174, 683 23 Švábenice … Bratrská 51/62, 750 02 Přerov I-Město … Julia Fučíka 98, 795 01 Rýmarov …17. listopadu 3, 743 01 Bílovec … náměstí Jana Zajíce 6, 749 01 Vítkov … Mánesova 2, 748 01 Hlučín … Dukelská 5, 748 01 Hlučín … Ke koupališti 2, 747 06 Opava …Náhorní 150, 747 92 Háj ve Slezsku … Zámecká 1, 748 01 Hlučín … Mezi brahy 13, 747 06 Opava … Okružní 3, 792 01 Bruntál … Květná 1, 748 01 Hlučín … Kostelní 5, 747 21 Kravaře … Lomená 8, 747 06 Opava … Na Janošku 7, 720 00 Ostrava-Hrabová … Nová kolonie 41, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kravařovská 6, 747 70 Opava-Komárov … Gen. Píky 4, 767 01 Kroměříž … Nad Plesenkou 7, 725 27 Ostrava-Plesná … Mezi brahy 7, 747 06 Opava … Ovocná 4, 747 20 Vřesina … Jasanová 4, 747 27 Kobeřice … Opavská 36, 747 23 Bolatice … Kostelní 7, 747 21 Kravaře … Opavská 285, 747 22 Dolní Benešov … Zahradní 434, 747 64 Velká Polom … Opavská 41, 747 69 Pustá Polom … Domky 307, 747 81 Otice … Kolonie 314, 747 41 Hradec nad Moravicí … Okrajní 50/41, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Výsluní 57/74, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Pobialova 55/62, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Mojmírovců 73/62, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Stodolní 238/52, 742 83 Klimkovice … Harantova 58/62, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Martinovská 58/32, 723 00 Ostrava-Martinov … Emanuela Podgorného 53/62, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Na Hurtě 48/62, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mezi Ploty 52/62, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice …Hlučínská 278/62, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Kyjevská 50/14, 708 00 Ostrava-Poruba … Paličkova 69/632, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Liščí 47/230, 725 27 Ostrava-Plesná … Karola Šmidkeho 53/24, 708 00 Ostrava-Poruba … Jubilejní 120/62, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Joštova 50/32, 720 00 Ostrava-Hrabová … Emanuela Podgorného 51/42, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Krameriova 52/47, 722 00 Ostrava-Třebovice … Holainova 62/97, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Michalská 45/25, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Křístkova 64/71, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Na Smyčce 51/41, 724 00 Ostrava-Proskovice … Hraničky 55/62, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Nad Mlýnkem 50/32, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kulturní 51/47, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Holasova 53/62, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Martinovská 50/74, 723 00 Ostrava-Martinov … Pražská 276/65, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Pod remízem 306/65, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Šťovíková 378/54, 250 84 Květnice … Kaňk 76/51, 284 04 Kutná Hora … Pod Lesem 714/51, 289 24 Milovice … Pod svahem 331/54, 251 64 Mnichovice … Sokolovská 165/54, 250 87 Mochov … Vysoká 390/44, 251 62 Mukařov … Vinohradská 194/641, 250 81 Nehvizdy … Václavské náměstí 113/54, 561 51 Letohrad … Zálabská 43/51, 288 02 Nymburk … Strančická 114/65, 251 63 Všestary … U Pískovny 181/24, 281 63 Vyžlovka … Pod Vrchem 900/24, 250 91 Zeleneč … Orlická 1140/44, 564 01 Žamberk … Soukalova 73/65, 294 71 Benátky nad Jizerou … Roháčova 1363/46, 282 01 Český Brod … Skalická 104/68, 251 01 Dobřejovice … Nerudova 1281/65, 537 01 Chrudim … Obránců míru 180/621, 533 12 Chvaletice … U Vodárny 80/68, 281 66 Jevany … Pionýrů 372/65, 250 90 Jirny … Havířská 240/65, Kolín IV, 280 02 Kolín … Tyršova 60/57, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Stankovského 80/68, 250 88 Čelákovice … Vodranty 1702/65, 286 01 Čáslav … Doktora Edvarda Beneše 681/65, 560 02 Česká Třebová … Věry Junkové 1529/68, 530 03 Pardubice-Pardubice III … Za Nádražím 61/57, 290 01 Poděbrady … Strmá 63/65, 251 01 Popovičky … U Komárova 805/68, 252 43 Průhonice … Na Prádle 290/24, 251 67 Pyšely … Smetanova 1547/14, 535 01 Přelouč … Voděradská 47/65, 251 01 Říčany … Tyršova 120/64, 289 12 Sadská … Žižkova 44/68, 53304 Sezemice … U Cukrovaru 828/68, 538 21 Slatiňany … Petrusova 44/68, 568 02 Svitavy … Sluneční 201/57, 250 82 Tuklaty … V Sítinách 525/68, 517 21 Týniště nad Orlicí … V Lukách 1551/47, 562 01 Ústí nad Orlicí … Pražská 761/44, 250 82 Úvaly … Žamberecká 63/10, 51754 Vamberk … Slepá 307/475, 252 42 Vestec … Klobouček 609/42A, 641 00 Brno – Žebětín … Vrchlického 1362/66, 664 34 Kuřim … U Svratky 840/104, 666 01 Tišnov … Na Láně 432/95, 664 11 Zbýšov … U Pivovaru 822/87, 588 32 Brtnice … Palackého 1299/77, 586 01 Jihlava … Husova 1122/92, 665 01 Rosice … Slavatovská 183/84, 588 56 Telč … Za Mostem 363/48, 664 91 Ivančice … Milačka 663/30, 67555 Hrotovice … Dlouhá 508/44, 594 51 Křižanov … Řípovská 1104/71, 674 01 Třebíč … U mostu 637/54,672 01 Moravský Krumlov … Brněnská 583/68, 671 72 Miroslav … Janáčkova 1557/112, 676 02 Moravské Budějovice … Loděnická 73/41, 691 23 Pohořelice … Demlova 2050/46, 594 01 Velké Meziříčí … Podolí 202/84, 67526 Želetava … Husova 638/51, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Libická 2355/41, 591 01 Žďár nad Sázavou … Jihlavská 74a/114, 642 00 Brno – Bosonohy … Modřická 705/112, 664 48 Brno – Moravany … Růžová 306/54, 595 01 Velká Bíteš … Nový Hrozenkov 444, 756 04 Nový Hrozenkov … Želechovice nad Dřevnicí 248, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Polní 1054, 763 12 Vizovice … Na Stráni 517, 763 15 Slušovice … Sadová 1033, 763 61 Napajedla … 1. máje 997, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 5, 756 51 Zašová …Hlavní 815, 756 54 Zubří … Halenkov 729, 756 03 Halenkov … Hovězí 605, 75601 Hovězí …   Bánov 644, 68754 Bánov … náměstí Míru 165, 687 51 Nivnice … Antonínská 625, 687 25 Hluk … Bratří Mrštíků 2166, 686 03 Staré Město … Bedřicha Buchlovana 877, 686 05 Uherské Hradiště … Zlínská 221, 765 02 Otrokovice … Zašová 5, 756 51 Zašová … Valašská Bystřice 655, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 358, 756 57 Horní Bečva … Vlčnov 385, 687 61 Vlčnov … Prostřední 3478, 760 01 Zlín … Horní náměstí 4, 755 01 Vsetín … Mariánské náměstí 434, 688 01 Uherský Brod … Podhradská 377, 763 26 Pozlovice … Josefa Černíka 754, 763 26 Luhačovice … Chmelnice 385, 687 71 Bojkovice … Osvobození 15, 763 21 Slavičín … Mýto 452, 763 31 Brumov-Bylnice – Bylnice … Kramolišova 188, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 28, 756 12 Lidečko …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Trackbacks & Pingbacks

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *