Mytí oken teleskopickou tyčí Praha 8

Čištění fasád, mytí oken, výloh Brno Bystrc

Čištění fasád, mytí oken, výloh Brno Bystrc

Provádíme profesionální úklidové služby v oblasti mytí oken a výloh na území České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa. Disponujeme profesionálním vybavením a odborně proškolenými pracovníky, kteří mytí oken a výloh provádí ručně pomocí nejmodernějšího vybavení a ekologických saponátů. V případě, kdy je prosklená plocha ve výšce, nebo je umístěna v těžko přístupných místech využíváme v Brně Bystrci vysokozdvižnou techniku, lešení nebo pomocí certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Používáme kvalitní a ekologické čisticí prostředky. S mytím oken a výloh máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Výlohy umýváme v servisních cyklech a to 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník.

 

 

 

Práce ve výškách. Mytí, čištění oken, výloh, fasád

Po celé České republice, Slovensku, Rakousku i Německu, realizuje společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální mytí oken a výloh. Za využití vysokozdvižné techniky provádíme mytí oken a výloh ve výškách. K snadnějšímu přístupu využíváme také hydraulická ramena – tuto techniku volíme přednostněji. Používáme také horolezeckou a speleologickou techniku tam, kde vysokozdvižnému vozíku prostor nedovolí zajet, k této technice ale musí být příznivé povětrnostní podmínky. Naši pracovníci jsou pro tuto práci kvalifikovaní a mají platnou licenci dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pracovníky prozkouší lektor a mají tak platné testy pro tuto práci. Mytí oken a výloh Hradec Králové realizujeme nepravidelně, jednorázově nebo pravidelně opakující se mytí oken a výloh a to v těchto intervalech – 1x7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní. Spolu s okny a výlohami umýváme i okenní parapety (vnitřní i vnější), kličky, okenní rámy a odstraníme i nečistoty v okolí oken, jako například pavučiny či hnízda. V nabídce společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. je mnoho dalších služeb: impregnace GlasProtect na skleněné plochy Hradec Králové, mytí a voskování podlah Hradec Králové, odstranění polepů a bannerů z výloh Hradec Králové, odstranění plísní Hradec Králové, odstranění graffiti Hradec Králové, antigraffiti nátěr Hradec Králové, čištění a tepování koberců Hradec Králové, po stavební a po rekonstrukční úklid Hradec Králové. Detailní popisky, včetně cen za naše služby, naleznete na www.a-servislipka.cz.

 

Výškové mytí oken Brno

Výškové mytí oken Brno

 

Výškové čištění fasád. Nano impregnační nátěr oken, výloh, skel

Jedna z divizí společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. je mytí oken a výloh Pardubice, zbavíme vaše okna běžných nečistot, ale také jsme schopni kvalitně umýt okna, výlohy a různé skleněné plochy, které jsou velmi znečištěné. Odstraníme zatvrdlé nečistoty po zbytkách reklamy, akčních bannerech, minerální usazeniny z atmosférických spadů, ale také po stavební nečistoty – silikony, vápenaté a cementové závoje. Jako pomůcku na tyto zatvrdlé nečistoty používáme korundové žiletky, které mají 10 centimetrů dlouhou plochu, díky které okna nepoškrábeme. Na některá okna jsou nalepeny zatmavovací folie, zde se zatvrdlé nečistoty špatně odstraňují a použití žiletky není možné. Pokud si necháváte tyto folie pro zatmavení skel nalepit, je důležité, aby jste se s grafickou firmou domluvili, jestli nebudete nalepovat na skla reklamu a bannery, po tom by vám firma měla tyto zatmavovací folie nalepit z interiéru. Okna čistíme kvalitním saponátem, který po důkladném rozmytí setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Necháme vše důkladně proschnout a bez použití leštidel, vyleštíme pouze textilií ze 100% bavlny. Na skla čím dál více zákazníkům impregnujeme novinku GlasProtect, která funguje na principu lotosového efektu. Z prachu a spadu se při opršení nebo osprchování utvoří kuličky složené z vody a prachu a ty jsou pomoci větru nebo samospadu odstraněny z povrchu okna. GlasProtect má životnost až 5 let, tedy 5 let není třeba mýt okna. Tuto impregnaci jste mohli vidět zejména na čelních sklech automobilů. A SERVIS LIPKA, s.r.o. má nejednu divizi ve spektru úklidových služeb, nabízíme také: Mytí markýz a žaluzií Pardubice, čištění a tepování koberců Pardubice, odstranění plísní Pardubice, odstranění graffiti Pardubice, antigraffiti nátěr Pardubice, strojové čištění a voskování podlah Pardubice a jiné. Více na www.a-servislipka.cz.

 

Nano impregnace výloh Praha

Nano impregnace výloh Praha

 

Čištění koberců, čalounění, křesel, sedaček, matrací

Jsme zkušená firma, která nabízí svým klientům nejen zkušenosti, ale také profesionalitu, vstřícnost a kvalitně odvedenou práci. Zaměstnáváme kvalitní tým pracovníků, bez kterého bychom nemohli naše služby poskytovat s takovou precizností. Mnoho let se zabýváme technologiemi, díky nimž se nám čištění a tepování koberců Brno podaří velmi kvalitně. Vyzkoušeli jsme spoustu metod, přece jen jsme na trhu od roku 1999, ale zatím žádná jiná metoda, než metoda strojová, není spolehlivější. Kotoučovým strojem manuálně kartáčujeme celou plochu koberce, a postupně jej tak zbavujeme nečistoty ze struktury koberce a i zatvrdlých fleků, které třeba mohli být způsobeny bahnem či jinými lepivými hmotami. Proto je mechanické kartáčování velmi důležité a mnoho konkurenčních firem si to neuvědomuje. Stále nabízí levné metody, které mohou způsobit fleky a mapy. Je to způsobené tím, že například při čištění koberců extraktorem, je chemie smíchaná s vodou pouze vstříknuta do koberce a následně rychle odsáta. To znamená, že chemie nemá ani trochu času na to, aby důkladně zapůsobila a kvalitně před odsáváním rozpustila nečistoty. Proto při odsávání vznikají fleky, které způsobily napůl rozpuštěné nečistoty. Naší metodou strojového čištění a tepování koberců Brno se to stát nemůže, protože kotoučovým strojem nečistoty ze struktury vykartáčujeme, a až vysáváme je vykartáčované na povrch spolu se vzniklou pěnou. Celá činnost probíhá aplikováním důležité složky – chemie BOSCH RTS. Chemii necháme působit a během této doby na sebe nejen navazuje nečistoty ze struktury koberce, ale také ho důkladně vydezinfikuje, a tím vás zbaví zdraví škodlivých obyvatel koberce, jako jsou například roztoči. Po dokonalém působení chemie přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem GHIBLI. Chemii s ním rozpěníme a vykartáčujeme nečistoty z vláken koberce. Není třeba se obávat, že by při kartáčování zatvrdlých nečistot nějak poškodil vlákna koberce, jelikož obsahuje 12 cm dlouhé štětinky, které jsou měkké, a tak zajistí šetrnost při kartáčování. Vykartáčované nečistoty i spolu s chemií, která ze sebe utvořila při kartáčování pěnu, odsajeme vysoce výkonným vysavačem AS 59 s úzkou štěrbinovou hubicí. Je velmi důležité nechat koberec po kartáčování ještě několik hodin doschnout a nechat jej odpočnout úplně mimo provoz, aby se do něj znovu nezanášely nečistoty. S přibývajícími zákazníky z firemní sféry, jsme do naší nabídky zapojili i flexibilitu. Je to kvůli tomu, abychom nezamezili provoz ve vaší firmě, a je-li váš koberec vysoké rozlohy, tak pracujeme ve skupinkách. Využijte naši kvalitní technologii strojového čištění koberců, které je spolehlivé, účinné a opravdu kvalitní.

 

Čištění koberců Praha

Čištění koberců Praha

 

Nátěr proti plísni, mechu, řase, sporu. Odstranění plísní

V našich dalších nabídkách naleznete i jiné úklidové služby, které společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Našim zákazníkům zajišťujeme po stavební úklid Brno, úklid po řemeslnících Brno, s kompletním odstraněním prachu, cementových a vápenatých závojů. Suchou metodou leštění zajistíme mytí oken a výloh Brno, kdy nepoužíváme leštidla – jsou zbytečná a velmi rychle se díky nim okno znečišťuje. Abyste nemuseli často objednávat zakázku mytí oken, protože máte na domě skleněné fasády, které je složité udržet čisté, máme pro vás řešení – GLASPROTECT hydrofobní nanotechnologie. Tato nanovrstva funguje tak, že z prachu a vody tvoří kuličky, které odvalí z okna pryč, a tak jsou vaše okna po dobu 6 let čištěna tímto lotosovým efektem. Můžete jej znát například z čelních oken aut, kde je velmi často používaná již mnoho let. Čištění markýz Brno, čištění fasád Brno, které realizujeme ve výškách a jsme proškoleni a máme platné certifikace na výškové práce Brno. Jsme zkušení v odstranění graffiti Brno a aplikujeme antigraffitovou ochranu Brno. Zvláště ve velkých městech je s pouličními writtery problém a jsme zkušení v boji proti graffiti. Jako jediní v České republice aplikujeme AGO za nejnižší cenu, a to od 120,- za m2. Antigraffiti ochrana Brno zajistí 100% úspěšnost při odstraňování graffiti z vaší fasády. Spolu s AGO garantujeme servisní odstranění graffiti po námi aplikované antigraffiti ochrany. Je-li vaše fasáda po nanesení ochrany posprejována, tak zajistíme velmi levné odstranění graffiti z vaší fasády. Strojovou metodou zajistíme čištění podlah Brno, za použití zásaditých roztoků odstraníme nečistoty ze spár a struktury vaší podlahy. V divizi údržby podlah naleznete také – renovace podlah Brno a krystalizace podlah Brno. Na námi umyté a nové provádíme voskování podlah Brno naším průmyslovým polymerem (voskem). Voskem podlahu zakonzervujeme před hloubkovým znečištěním, poškrábáním a zaručujeme protiskluzovou funkci. Životnost vosku je 1 rok, celou tuto dobu chrání vaše podlahy z marmolea, linolea, betonové podlahy, lité podlahy, plovoucí podlahy, podlahy z ušlechtilých materiálů, aj. Po roce vám zajistíme odstranění vosku z podlah Brno a naneseme znovu nový, aby dále plnil ochranou funkci. Důkladně provedeme odstranění plísní a mechů Brno. V prvních krocích plíseň odstraníme a pak aplikujeme LSG nátěr proti plísni – technologie LSG. Naše technologie zamezí tvorbě vlhkosti a tím pádem i zelených sanitrů. Veškerá plíseň tak zmizí. LSG nátěr zajistí zakonzervování fasády jak v exteriéru, tak i v interiéru. Pro jeho zdravotní nezávadnost se nemusíte obávat z používání v interiéru. Životnost LSG nátěru je v odhadu 4 – 6 let. Po celou tuto dobu není šance, že by se objevily plísně.

 

Čištění koberců Brno

Čištění koberců Brno

 

Rotační, strojní, hloubkové čištění koberců, křesel, čalounění, sedaček

Servisní čištění koberců v Praze, vykonává naše úklidová firma od roku 2000. Provádíme hloubkové čištění koberců, strojové čištění a následné voskování podlah. Pro důkladné strojové čištění koberců v Praze, používají naši odborní pracovníci ke své činnosti vždy profesionální techniku i profesionální velmi účinné čisticí prostředky. Odbornost a profesionalita našich zaměstnanců zajišťuje vysokou kvalitu provedené práce, se kterou budou naši zákazníci velmi spokojeni. Pro čištění koberců Praha využíváme kotoučové stroje, velmi kvalitní a účinnou čistící chemii Bosch RTS a vysoce výkonný průmyslový vysavač AS59 s výkonem 1600 W, který je osazen dvojitou turbínou, která vyvíjí podtlak 2x200mb.S touto technikou a metodou čištění koberců v Praze zajišťujeme zákazníkovi nejlepší a zároveň nejšetrnější čištění koberců. Generální a hloubkové čištění koberců Praha provádíme uvedeným kotoučovým strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus, na kterém je osazen vysoký šamponovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm. Tento typ kartáče zaručuje u strojového čištění koberců precizní hloubkové vyčištění a s hmotností stroje 50kg, která je přenášena na průměr kotouče 43 cm má nenapodobitelnou silou vykartáčování a vyčesání všech nečistot z koberce. Metoda strojového čištění je nejúčinnější a koberce, tak dokážeme zbavit i těch nejsilnějších nečistot. Koberce čistíme kotoučovým strojem s kartáčem s vysokou štětinou. Velkým přítlakem, zde dochází k silnému a kvalitnímu mechanickému vyčištění. Vzhledem k váze kotoučového stroje a záběru účinné a šetrné chemie Bosch RTS se nám daří koberce kvalitně vyčistit a dezinfikovat. Roztoči a nečistoty, které jsou usazeny hluboko ve struktuře koberce, vykartáčuje kotoučový stroj, chemie Bosch RTS vytvoří chemickou a dezinfekční reakci na vodní bázi a veškeré znečištění spolu s vodou následně vysajeme třímotorovým průmyslovým vysavačem do sucha. Touto metodou se koberec kvalitně propere, vyčistí, prozáří a zanechá nečesaný chlup Vašeho koberce. Tím dochází i k prodloužení životnosti koberce. Žádná jiná firma v současné době nenabízí účinnější strojové a hloubkové čištění koberců v Praze.

 

Čištění čalounění

Čištění čalounění

 

Pískování fasád, odstranění graffiti, fixů, polepů, folií

Kvalitní antigraffiti ochranu vám zajistí profesionální společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. ve dvou podobách, jako nástřik a jako nátěr. Antigraffiti nástřik nanášíme na vaši strukturovanou fasádu v 6 – 12 vrstvách a antigraffiti nátěr aplikujeme válečkem na hladké povrchy ve 3 – 6 vrstvách. Servis odstranění graffiti nabízíme velmi levně, pokud si necháte námi aplikovat antigraffiti ochranu na vaši fasádu. Tento servis funguje tak, že v případě, kdy se na vaší fasádě objeví graffiti, tak stačí kontaktovat naši centrálu a domluvíme se na termínu, kdy k vám přijedeme graffiti odstranit. Stále mnoho firem uvádí, že graffiti z antigraffiti ochrany odstraníte sami, toto tvrzení ale musíme vyvrátit, jelikož byste museli mít příslušné zkušenosti a odstraňovače, které používáme na odstranění sprejové barvy. Životnost antigraffiti ochrany je 4 – 6 let a po tuto dobu vám jménem naší společnosti garantujeme kvalitní a levný servis odstranění graffiti. Při odstranění graffiti je velmi důležité, aby venkovní teplota neklesla pod 10°C, protože by odstraňovač dokonale nefungoval a tak by bylo obtížné graffiti odstranit. Odstranění graffiti z povrchů, které nejsou ošetřené antigraffiti ochranou, je úspěšnost pouze z 60 – 90% a v takovém případě postupujeme tak, že graffiti odstraníme co nejvíce to jde a následně necháme namíchat nejbližší odstín fasádní barvy a fasádu přemalujeme a opravíme. Je-li vaše fasáda z kamene či jiného ušlechtilého materiálu, tak spolupracujeme s kvalitními kameníky, a ti dokáží fasádu kvalitně zrestaurovat. Stále více domů a panelových bytovek častěji používají marmolitové fasády. Marmolit je třeba nechat neprodleně ochránit antigraffiti nástřikem, jelikož při posprejování se barva dostane velmi hluboko mezi drobné kamínky a odsud není možné sprej dokonale odstranit a proto je potřeba marmolit sundat a nanášet znovu nový. Taková oprava marmolitu je velmi finančně náročná. Profesionální společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám na trhu úklidových služeb nabízí také – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffiti z hladkých povrchů Brno

Odstranění graffiti z hladkých povrchů Brno

 

Na níže uvedených místech jsme prováděli servisní mytí výloh a oken:

Za mostem 26, 617 00 Brno-Brno-jih … Ulička 23, Brno-Kohoutovice, 623 00 Brno … Hlinky 92, 603 00 Brno-Pisárky … Zeiberlichova 64, 644 00 Brno-Soběšice … Hviezdoslavova 47, 627 00 Brno-Slatina … Otakara Ševčíka 80, 636 00 Brno-Židenice … Drdy 59, 641 00 Brno – Žebětín …  Pratecká 28, 620 00 Brno-Tuřany … Koráb 149, 666 01 Tišnov … Švehlova 84, 664 51 Šlapanice … Sosnová 26, 637 00 Brno-Brno-Jundrov … Tomečkova 21, 638 00 Brno-Lesná … Zlatníky 22, 614 00 Brno-Obřany …  Kleštínek 33, 621 00 Brno-Jehnice … Borodinova 26, 623 00 Brno-Kohoutovice … Dolnopolní 30, 614 00 Brno-Maloměřice … Křížkovského 51, 603 00 Brno-Pisárky … Hapalova 22, 621 00 Brno-Řečkovice … U Mostku 23, 621 00 Brno-Brno-Jehnice …  Podstránská 30, 627 00 Brno-Slatina …  Tišnovská 117, 613 00 Brno-Brno-sever … Slunečná 26, 634 00 Brno-Nový Lískovec  …  Zelná 88, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice  … Traťová 23, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Skryjova 22, 614 00 Brno-sever, Husovice … Tovární 27, 643 00 Brno – Chrlice … Taussigova 43, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Jundrovská 32, 624 00 Brno-Komín … Božetěchova 54, 612 00 Brno-Královo Pole … Dobruška 50/55 518 01 Dobruška … Holubova 33/64, 534 01 Holice … Pod Zámečkem 80/55, 500 06 Hradec Králové … Žiželická 333/84, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … náměstí Československé armády 44/464, 551 01 Jaroměř … Jungmannova 39/84, 506 01 Jičín … Vančurova 1574/51, 272 59 Kladno … Jedličkova 71/751, 289 22 Lysá nad Labem … Sportovní 2838/75, 276 01 Mělník … Ke Kostelíčku 357/51, 289 03 Městec Králové … Viničná 59/75, 293 01 Mladá Boleslav … Palachova 1331/75, 547 01 Náchod … U Závor 1484/75, 277 11 Neratovice … Klopotovská 1173/54, 549 01 Nové Město nad Metují … Revoluční třída 224/51, 504 01 Nový Bydžov … U Stadionu 1514/72, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Smidary 115/67, 503 53 Smidary … Zemanova 149/75, 50303 Smiřice … Roketská 21, 751 02 Troubky … Jiráskova 101, 751 01 Tovačov … Gorkého 19, 796 07 Držovice … Eduarda Světlíka 1195, 768 24 Hulín … Ratiboř 309, 756 21 Ratiboř … Jablůnka 185, 756 23 Jablůnka …Kollárova 48, 767 01 Kroměříž … Babice 375, 687 03 Babice … Modrá 130, 68706 Velehrad … Peřinova 13, 779 00 Olomouc … Velký Újezd 12, 783 55 Velký Újezd … Náměstí Dr. M. Tyrše 2, 751 17 Horní Moštěnice … Liptál 174, 756 31 Liptál … Mlýnská 2, 683 23 Ivanovice na Hané … Trnava 240, 763 18 Trnava … Svat. Čecha 26, 751 31 Lipník nad Bečvou … Vrbátky 100, 798 13 Vrbátky … Šrámkova 17, 783 73 Grygov … Švábenice 378, 683 23 Švábenice … Tršice 249, 783 57 Tršice … Bedihošťská 209, 798 12 Kralice na Hané … Komenského náměstí 1050, 752 01 Kojetín … Včelín 51 768 21 Kvasice … 28. října 563, 753 01 Hranice … J. Fučíka 662, 768 11 Chropyně … Zamenhofova 32, 779 00 Olomouc … Bezručova 389, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 374, 756 43 Kelč … Sokolská 9, 796 01 Prostějov … Přerovská 78, 783 72 Velký Týnec … Třebízského 550, 751 03 Brodek u Přerova … Těšánky 10, 768 02 Zdounky … Wilsonova 10, 750 02 Přerov I-Město … Žabák 163, 798 27 Němčice nad Hanou … Školní 397, 739 91 Jablunkov … Ostravice 81, 739 14 Ostravice … Čeladná 255, 739 12 Čeladná … Pržno 66, 739 11 Pržno … Bezručova 398, 757 01 Valašské Meziříčí … Nové dvory-Vršavec 3284, 738 01 Frýdek-Místek … Komenského 429, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí ­… Borošínská 938, 739 44 Brušperk … Česká 667, 742 45 Fulnek … Dukelská 1407, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Dolní 429, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Morávka 167, 739 04 Morávka … Palkovice 165, 739 41 Palkovice … Baška 298, 739 01 Baška … Ferdiše Duši 1153, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Františka Prokopa 174, 739 42 Frýdek-Místek … Hlavní 217, 742 47 Hladké Životice … Francouzská 21, 742 21 Kopřivnice … Brožíkova 26, 741 01 Nový Jičín … Jižní 22, 742 35 Odry … Kpt. Matějovského 1384, 757 01 Valašské Meziříčí …Nošovice 125, 739 51 Nošovice … Raškovice 256, 739 04 Raškovice … Ostravská 35, 739 25 Sviadnov … Mošnov 321, 742 51 Mošnov … Fryčovická 342, 739 43 Staříč … Míru 35, 739 61 Třinec … Bosákova 2, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Tovární 354, 742 13 Studénka … Půtova 215, 753 62 Potštát … Buková 24, 724 00 Ostrava-Proskovice … Politických vězňů 53, 742 58 Příbor … Komenského 334, 742 01 Suchdol nad Odrou … Radova 52/627, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Porážková 90/54, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz … Miroslava Bajera 41/621, 708 00 Ostrava-Poruba … Na Hraničce 3187/33, 723 00 Ostrava-Martinov … Novoveská 41/251, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Mitušova 42/52, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Mezipolí 848/95, 720 00 Ostrava-Hrabová …Horní 142/55, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Šaljapinova 48/601, 722 00 Ostrava-Třebovice … Na Surdíku 55/901, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Na Najmanské 86/68, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Mikšova 41/671, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Poláškova Staroveská 176/22, 724 00 Ostrava-Proskovice … Poděbradova 38/49, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Legerova 42/297, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Na Svobodě 33/47, 723 00 Ostrava-Martinov … Okolnice 32/55, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Plovárenská 33/978, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Krakovská 51/365, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Na Luhu 45/26, 720 00 Ostrava-Hrabová … Prudká 42/915, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Jana Škody 41/11, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Jana Zrzavého 39/651, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … K Nad Úhorem 40/61, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Sokolovská 32/11, 708 00 Ostrava-Poruba … Štěrková 33/674, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Na Milířích 110/67, 725 27 Ostrava-Plesná … Před Lanovkou 42/69, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Bratří Mrštíků 2221/684, 686 03 Staré Město … Bedřicha Buchlovana 932/62, 686 05 Uherské Hradiště … Zlínská 310/674, 765 02 Otrokovice … Zašová 60/39, 756 51 Zašová … Valašská Bystřice 710/431, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 417/42, 756 57 Horní Bečva … Nový Hrozenkov 505/460, 756 04 Nový Hrozenkov … Hlavní 874/64, 756 54 Zubří … Halenkov 788/670, 756 03 Halenkov … Hovězí 664/104, 75601 Hovězí …   Bánov 705/570, 68754 Bánov … náměstí Míru 226/80, 687 51 Nivnice … Antonínská 684/204, 687 25 Hluk … Vlčnov 444/86, 687 61 Vlčnov … Prostřední 3537/671, 760 01 Zlín … Horní náměstí 53/115, 755 01 Vsetín … Mariánské náměstí 91/675, 688 01 Uherský Brod … Podhradská 450/42, 763 26 Pozlovice … Josefa Černíka 813/622, 763 26 Luhačovice … Chmelnice 444/69, 687 71 Bojkovice … Osvobození 74/281, 763 21 Slavičín … Mýto 511/74, 763 31 Brumov-Bylnice – Bylnice … Kramolišova 247/385, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 81/64, 756 12 Lidečko … Želechovice nad Dřevnicí 309/704, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Polní 211/85, 763 12 Vizovice … Na Stráni 578/801, 763 15 Slušovice …

Sadová 1092/86, 763 61 Napajedla … 1. máje 1050/971, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 60/86, 756 51 Zašová … Bartolomějská 865/43, 641 00 Brno – Žebětín … Tišnovská 67/52, 664 34 Kuřim … Mlýnská 149/51, 66601 Tišnov … Průmyslová 1523/32, 691 23 Pohořelice … Oslavanská 805/119, 664 91 Ivančice … Novosady 1176/73, 594 01 Velké Meziříčí … Husova 918/25, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Pod zámkem 227/25, 672 01 Moravský Krumlov … U Topolu 165/569, 67555 Hrotovice … Boženy Němcové 213/154, 66411 Zbýšov … Sportovní 123/352, 665 01 Rosice … Nad Práchovnou 625/41, 588 32 Brtnice … Vzhledná 126/66, 64200 Brno – Bosonohy … Hradecká 619/42, 588 56 Telč … Sadová 344/21, 67526 Želetava … Doktorky Milady Horákové 363/65, 671 72 Miroslav … Vnitřní 69/28, 664 48 Brno – Moravany … Benešova 584/94, 674 01 Třebíč … Pod Spravedlností 653/32, 595 01 Velká Bíteš … Sokolská 105/65, 676 02 Moravské Budějovice … Ořechovská 35/27, 594 51 Křižanov … Nádražní 2138/77, 591 01 Žďár nad Sázavou … Tolstého 1586/33, 586 01 Jihlava … Na Dračkách 22, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Zakšínská 3, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … K Roztokům 17, 165 00 Praha-Praha-Suchdol … Za prodejnou 156, 149 00 Praha-Šeberov, Praha 4 … Ve vrbách 7, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Krosenská 3, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … Domanovická 1739, 190 16 Praha-Újezd nad Lesy, Praha 21 … Africká 28, 160 00 Praha-Veleslavín, Praha 6 … Pavrovského 3, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Řipská 16, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Nemošická 183, 190 17 Praha-Praha-Vinoř … Francouzská 111, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Na Harfě 8, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Sněženková 8, 106 00 Praha-Záběhlice, Praha 10 … Pickova 7, 156 00 Praha-Zbraslav, Praha 5 … Kakostová 4, 155 21 Praha-Zličín, Praha 5 … Orlická 7, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Zlatnická 159, 252 41 Zlatníky, Praha-západ … Litovická 108, 253 01 Hostivice … Obecní 507, 253 01 Chýně … Hornická 289, 252 25 Jinočany … Kopaninská 190, 252 25 Ořech … U Školky 112, 252 25 Zbuzany … Tovární 175/58, 373 12 Borovany … Dubné 109/23, 373 84 Dubné … Munická 1290/65, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Masarykovo nám. 34/78, 377 01 Jindřichův Hradec … Pivovarská 242/58, 382 41 Kaplice … Budějovická 110/25, 382 03 Křemže … Na Oborách 452/79, 373 11 Ledenice … Žižkova 66/109, 373 72 Lišov … Sádecká 270/102, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Karlova 35/55, 397 01 Písek … Národní 1035/72, 383 01 Prachatice … Masarykovo náměstí 32/68, 398 11 Protivín … Školní 121/88, 373 24 Římov … Školní 132/25, 251 66 Senohraby … Na Svépomoci 35/68, 392 01 Soběslav … Máchova 929/79, 386 01 Strakonice … Roháčova 668/68, 390 02 Tábor … Zahradní 1105/68, 379 01 Třeboň … Nádražní 101/58, 373 82 Včelná … náměstí J. V. Kamarýta 44/58, 382 32 Velešín … Štěpnice 759/58, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Jiráskova 128/79, 389 01 Vodňany … Lomená 415/79, 251 63 Strančice … Na Nivách 702/25, 374 01 Trhové Sviny … Máchova 874/102, 256 01 Benešov … Nádražní 87/25, 257 22 Čerčany … Hlinská 35/62, 370 01 České Budějovice … Linecká 81/102, 381 01 Český Krumlov … Josefská 21, 747 06 Opava … Cihelní 4, 748 01 Hlučín … Hlavní 196, 747 06 Opava … Čs. armády 4, 748 01 Hlučín …Česká 22, 747 06 Opava … Bezručova 11, 795 01 Rýmarov … Jana Nerudy 2, 748 01 Hlučín … Čeňka Trunčíka 16, 747 21 Kravaře … Kavalcova 2, 792 01 Bruntál … Na pastvisku 4, 747 05 Opava … Vítězná 4, 696 01 Rohatec … Nádražní 1611, 696 03 Dubňany … Hlavní 112, 691 55 Moravská Nová Ves … Lázeňská 290, 691 42 Valtice … nám. Osvoboditelů 278, 691 02 Velké Bílovice … Havlíčkova 33, 691 45 Podivín … Slavkovská 35, 685 01 Bučovice … sídl. Dukelských hrdinů 3, 690 02 Břeclav … Karola Śliwky 10, 733 01 Karviná … Klášterní 9, 735 11 Orlová … Dačického 9, 734 01 Karviná … Cihelní 336, 735 31 Bohumín … Moskevská 10, 736 01 Havířov …Bludovická 12, 736 01 Havířov … Bezručova 224, 739 61 Třinec … M. Ryšky 689, 735 14 Orlová … Janského 8, 735 06 Karviná … Družstevnická 2, 736 01 Havířov … Dlouhá 362, 735 81 Bohumín … Okružní 372, 735 81 Bohumín … U Lesa 9, 736 01 Havírov … Astronautů 10, 736 01 Havířov … Godulská 180, 737 01 Český Těšín … Cihelní 336, 735 31 Bohumín … Fučíkova 28, 735 06 Karviná … Cihelní 27, 747 21 Kravaře … Bílovecká 167, 747 06 Opava … Bartákova 30, 795 01 Rýmarov … Nová cesta 29, 743 01 Bílovec … Na Úsoší 86, 747 92 Háj ve Slezsku … Jasénky 43, 748 01 Hlučín … Bělská 42, 720 00 Ostrava-Hrabová … Slezská 210, 747 69 Pustá Polom … K Rybníčkům 358, 747 81 Otice … Podolská 174, 747 41 Hradec nad Moravicí … Skřipov 207, 747 45 Skřipov … Březová 52, 763 15 Březová … Komenského 159, 749 01 Vítkov … Cihelní 44, 748 01 Hlučín … A.Seligera 175/55, 50303 Smiřice … U Střediska 126/51, 503 53 Smidary … Javornická 1632/68, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … 1. máje 254/61, 504 01 Nový Bydžov … Na Zadomí 1252/35, 549 01 Nové Město nad Metují … Byškovická 111/75, Byškovice, 277 11 Neratovice … Poděbradova 372/78, 547 01 Náchod … Železná 59/105, 293 01 Mladá Boleslav … náměstí Republiky 33/78, 289 03 Městec Králové … Okružní 37/107, 276 01 Mělník … Klicperova 44/55, 289 22 Lysá nad Labem … Sportovců 843/75, Rozdělov, 272 04 Kladno … Hradecká 1150/105, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín … Lužická 451/51, 551 01 Jaroměř … Chlumec nad Cidlinou 80/65, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Milady Horákové 75/62, 500 06 Hradec Králové … Na Mušce 1136/51, 534 01 Holice … Doly 443/51, 518 01 Dobruška … Francouzská 34, 742 21 Kopřivnice … Anenská 42, 741 01 Nový Jičín … Frenštátská 428, 742 58 Příbor … Antonína Dvořáka 708, 742 13 Studénka … Domluvilova 24, 757 01 Valašské Meziříčí … Fryčovice 207, 73945 Fryčovice … Žižkova 983, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Česká 357, 742 45 Fulnek … Strojnická 381, 735 62 Český Těšín … Jiřího Felixe 1696, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm … Nádražní 2065, 738 01 Frýdek-Místek …Trojanovice 375, 744 01 Trojanovice … Alfréda Havleny 374, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Divišova 2675, 738 01 Frýdek-Místek … Dolní 23, 742 21 Kopřivnice … Bohuslava Martinů 31, 741 01 Nový Jičín … Dukelská 565, 742 58 Příbor … Antonína Dvořáka 708, 742 13 Studénka … Veřovice 535, 742 73 Veřovice … Hukvaldy 165, 739 46 Hukvaldy … Starý Jičín 43, 742 31 Starý Jičín … Bělotín 156, 753 64 Bělotín … Třanovice 101,739 53 Třanovice … Hnojník 386, 739 53 Hnojník … Dětmarovice 1071, 735 71 Dětmarovice … Nádražní 708, 739 21 Paskov … Aloise Parmy 24, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Bartošova 32, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Budovatelů 24, 741 01 Nový Jičín … Dělnická 38, 742 35 Odry … Záhumenní 21, 742 21 Kopřivnice …

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *