Čištění Praha koberce

Na strojové čištění koberců Praha je spolehnutí, zachrání jakýkoli koberec

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce  realizujeme čištění koberců pomocí strojové kotoučové metody, která je dnes mnohem modernější a účinnější než extrakční metoda čištění. Extrakční metoda totiž koberec nevyčistí důkladně do hloubky, ale hlavně po zaschnutí poté může zanechávat po čištění fleky. V těch lepších případech se podaří skvrnu vyčistit, ale po čištění zůstanou takové fleky. V horším případě zůstanou jak nevyčištění skvrny, tak i fleky po použité chemii.

Jen skutečně proškolený odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec. Ale celkově je lepší se na extrakční metodu nespoléhat. Protože s ní nemáme špatné zkušenosti jen my, ale i řada našich zákazníků. My užíváme silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí.

Ten…

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Je ovšem třeba říci, že tato metoda čištění není vhodná pro úplně všechny druhy koberců. Je třeba nám před čištěním sdělit, jaký typ koberce máte. Abychom mohli ověřit, zda je pro váš koberec tato metoda čištění vhodná.

Našimi…

Našimi posledními zákazníky byli klienti, kteří si koberec ušpinili od třešňové marmelády. Zrovna ji zavařovali, ale moc se jim nedařilo a část marmelády se jim vylila na zem. Snažili se to nejdříve vyčistit sami, ale skvrnu svou snahou akorát více rozmatlali po koberci. Bohužel, takovýchto skvrn se zkrátka pomocí domácího čištění nezbavíte. A tak se obrátili na nás. Vyčistit je pro nás nebylo problém.

Koberce se nám povedlo vyčistit hned na první čištění, k druhému čištění dochází málo kdy, to koberec musí být opravdu velice znečištěn. Velice nás potěšilo, že byli s naší službou tak spokojení, že si rovnou nechali vyčistit koberce i v jiných místnostech a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Protože nejlepší pýchou, vizitkou i reklamou jakékoli společnosti je spokojený zákazník. Naše služby nabízíme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku, takže se na nás neváhejte obrátit, ať už jste odkudkoli.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *