Strojové čištění koberců

Čištění koberců, voskování podlah, impregnace linolea, pvc Praha

Servisní činnost v čištění koberců, vykonává naše společnost v Praze od roku 2000. Hloubkové čištění koberců, mytí a následné voskování podlah, provádí naše firma nejúčinnější metodou, která se v současné době používá. Nejnovější systém strojového čištění, za použití velmi kvalitní chemie RTS umožňuje vyčistit koberce, se kterými si jiné firmy neumí poradit. V Praze jsme použili systém pro důkladné vyčištění koberců kotoučovým strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus, který má váhu 50 kg a tato váha je přenášena na průměr kotouče 43 cm. Na kotouči je osazen vysoký šampónovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm pro důkladné hloubkové čištění koberců a nenapodobitelnou silou vykartáčuje a vyčeše nečistoty z koberce.

Hloubkové čištění koberců, tepování kobeců Praha

V současné době žádná firma v Praze nenabízí účinnější metodu strojového a hloubkového čištění koberců. Na unášecí kotouč poměrně velká výška šampónovacího kartáče umožní proniknutí jemných nylonových štětin do struktury podsady koberce bez jakéhokoliv narušení vlákna. Koberce vyčistí a vykartáčuje špínu na povrch koberce, odkud je vzápětí odsána vysavačem AS59.

 

Hloubkové čištění koberců Praha

Hloubkové čištění koberců Praha

 

Našim zákazníkům nabízíme i řadu jiných služeb, jako je pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, provádíme strojové čištění koberců a voskování podlah Praha. Na okna nanášíme nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme v Praze rolety, lamely a markýzy. V Praze odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranné nátěry proti sprejům a grafity – antigraffitové nátěry, zajistíme odstranění nedovolených polepů a výlepů, plakátů z prosklených a jiných ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, organických nečistot, černých plísní, zelenajících fasád, plesnivých zdí, stěn budov, prokvetlých fasád, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, proti plísňové nátěry LSG dosáhnou toho, že zamezí tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také v Praze na čištění a pískování fasád, soklů, dlažeb, kamenných zdí, betonu, režného a lícového zdiva, což je abrazivní čistící metoda, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění letité a zašlé špíny, usazených nečistot, vodního kamene, sanitrů, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem atd. Naše služby provádíme po celé Praze a jejím okolí, po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše služby či potřebujete se poradit, navštivte naše internetové stránky http://www.a-servislipka.cz/ nebo nás přímo kontaktujte +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz .

 

Tepvání koberců strojovou metodou Praha

Tepvání koberců strojovou metodou Praha

 

Čištění koberců profesionálními kotoučovými stroji Praha

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. se specializuje v Praze na strojové čištění koberců. Tyto služby poskytujeme široké řadě významných zákazníků nejen v Praze, ale po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.
Hloubkové čištění a tepování koberců Praha provádíme strojovou metodu. Naše metoda strojového čištění je nejúčinnější a koberce tak dokážeme zbavit i těch nejsilnějších nečistot. Jiný systém hloubkového a dezinfekčního čištění koberců se nám neosvědčil. Strojové čištění koberců je realizováno strojovou metodou pomocí kotoučového stroje, čistící chemie Bosch RTS a vysoce výkonného turbo vysavače. Na koberec je nejprve nanesena velmi kvalitní chemie Bosch RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce. Chemii necháme chvíli působit. Následně je tato chemie za použití kotoučového stroje spolu s nečistotami z koberce vykartáčována na povrch, odkud je odsáta třímotorovým turbo vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinou.

Profesionální vyčištění koberců Praha

Profesionální vyčištění koberců Praha

Firmy, které k čištění koberců používají pouze extrakční metody čištění, nemohou zaručit 100% výsledek, tak jako my s naší strojovou metodou čištění koberců kartáčovým jednokotoučovým strojem. U extrakční metody čištění koberců v Praze není využito žádné kartáčování a tak nemůže dojít k odstranění veškerých nečistot z koberce. Strojové přítlakové čištění koberce kotoučovým strojem není srovnatelné ve svém výsledku s extrakčním čištěním koberců. Nejrozšířenější čištění koberců extraktorem v Praze považujeme za zcela nedostatečné a slabé. U tohoto čištění je příznivá pouze cena, dnes v Praze cena obvyklá cca 15,- Kč/m2. Výsledky čištění jsou ale nedostatečné a zákazník není spokojen s takto vyčištěným kobercem. My sami jsme rádi opustili tuto metodu a s ní nespočet reklamací. Každé třetí čištění, kdy byl koberec více znečištěn bylo reklamováno. Čištěný koberec extrakční metodou není čištěn do hloubky, dezinfekce také není hloubková a v podstatě je čištěn pouze povrch koberců. Cena od 27,- Kč/m2 za strojové čištění koberce kotoučovým strojem je sice vyšší, ale čištění je kvalitní do hloubky, včetně dezinfekce a silného odsátí nečistot třímotorovými průmyslovými vysavači. Čištěné kobercové plochy jsou jednotné a čištěný koberec je provzdušněn a kvalitně vydezinfikován. Pomocí strojového čištění koberců budou oživeny původní barvy koberce a životnost koberců se také prodlouží. Aby si koberce své vlastnosti zachovaly a zůstaly co nejdéle pěkné, je potřeba je nechat alespoň 1x za rok odborně vyčistit. Silně zatěžované koberce, které jsou v provozovnách s velkou frekvencí zákazníků nebo zaměstnanců například koberce v restauracích, hotelech, obchodech apod. doporučujeme čistit alespoň 2x za rok. Pro naši firmu není problém zajistit, jak čištění koberců velkých rozměrů, tak i vyčištění koberce menšího rozsahu.

Garantujeme, že po našem hloubkovém a dezinfekčním čištění Vám nezůstanou žádné fleky na koberci. Koberce jsou rozhodně krásnou dekorací a praktickou součástí většiny domů a budov, proto je nutné je pravidelně udržovat.

 

Nanoipregnační nátěr na výlohy Brno

                                               Nanoipregnační nátěr na výlohy Brno

 

Mytí oken, výloh a leštění „suchou metodou“ Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, mytí oken a výloh. Velmi často jsme poptávání na mytí oken v Praze po malířích, řemeslech, generálních opravách, rekonstrukcích, malování a po stavbě. Mytí oken v Praze po malování, řemeslech a po stavbě jsme schopni provést natolik dobře a odborně, že okna nepoškodíme a nepoškrábeme. Toto bývá při mytí oken Praha po malování, řemeslnících a stavbě velmi častým problémem, že dochází neodbornou činností při odstraňování tvrdých nečistot k poškození prosklených ploch. Nekvalitním nářadím při odstraňování, škrábání a sundávaní tvrdých nečistot, strhávání folií, škrábání zbytku lepidel a neškoleným personálem dochází k nevratným poškozením. Naši zaměstnanci v Praze při mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch při odstraňování tvrdých nečistot nebo minerálních usazenin způsobených atmosférickými spady vždy používají odborné nářadí a to korundové žiletky. Velká plocha žiletky, nejméně 10cm, nikdy okno nepoškrábe a při nárazovém nebo servisním mytí v Praze je schopna odborně bez poškození skla tvrdou nečistotu, polep  nebo chemii bez problémů odstranit. Stejným způsobem, tedy korundovými žiletkami odstraňujeme plakáty, nedovolený výlep a také lepidlo. Nově montované moderní výlohy mají na svém povrchu citlivou pokovenou vrstvu, která se může velmi lehce poškrábat. Kdo není proškolen a tuto informaci neví a jde odstraňovat z výlohy jakoukoli hrubou nečistotu při mytí výkladů v Praze jiným nástrojem, než je korundová žiletka, většinou výlohy anebo okna nevratně poškodí škrábanci a rýhami. Mytí oken a výloh v Praze jsme prováděli při otevření většiny obchodních center, ve kterých máme zastoupeny naše zákazníky, pro které vykonáváme servisní čištění a mytí oken Praha.

Naše firma nabízí komplexní služby širokého rozsahu, zajišťujeme pro naše klienty i umývání a čištění ve formě výškových prací. Realizujeme nejen běžné umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u výškových budov.

 

Mytí oken a výloh v Praze

Mytí oken a výloh v Praze

 

Mytí oken ve výškách pomocí hydraulických ramen Praha

Na některých těžko přístupných místech, kde je třeba provést čištění a mytí oken, prosklených fasád, bývá často nemožné tuto práci realizovat v Praze bez práce ve výškách. Všichni naši zaměstnanci jsou pro tyto situace řádně proškoleni a vedoucí pracovníci mají rozsáhlé zkušenosti, proto pro nás není žádný problém tyto činnosti zajistit. Všichni naši horolezci jsou certifikovaní a vyškolení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Také mají s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbají na zásady bezpečnosti. Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům.

Mytí fasád vysokotlakou vodou Praha

Mytí fasád vysokotlakou vodou Praha

 

Mytí oken ve výškách, úklid po stavbě, Nano impregnace Praha

V Praze při mytí oken, světlíků, prosklených fasád, kopilit, luxferů, zimních zahrad, prosklených stropů, výloh ve výškách, prosklených ploch ve vysokých a nepřístupných místech doporučujeme zákazníkům aplikovat na skleněné výplně nátěr nanoimpregnaci – technologie Gls. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Je velmi kvalitně hydrofobní. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GlasProtect způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn např. od rzi. Chrání před působením chemikálií do hodnoty pH13 – solí, kyselin i zásad. Zásadní mírou snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled.

 

Čištění a impregnace markýz Praha

Čištění a impregnace markýz Praha

Čištění a impregnace látkových a plastových markýz Praha

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r.o. svým zákazníkům v Praze zajišťuje a doporučuje čištění a impregnace markýz. Realizujeme čištění plastových markýz, textilních markýz a slunečníků. Čištění markýz Praha může být provedeno současně s mytím oken nebo jako samostatně realizovaná zakázka. Pro důkladné čištění textilních markýz je důležité používat kvalitní chemii. Oproti látkovým markýzám je údržba plastových markýz mnohem jednodušší. Naše firma vyčištění markýz zajišťuje s čisticí chemií značky Bosch RTS. Při čištění markýz používáme jemné kartáče, které společně s chemií odstraní všechny nečistoty z textilie. V závěru procesu čištění se textilie na markýze důkladně vysaje turbo vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Povrch textilie je tak perfektně zbaven nečistot a veškeré vlhkosti. Po kvalitním vyčištění markýzy doporučujeme nanést na textilii impregnaci. Naše firma je schopna Vám zajistit impregnaci látkových markýz, pro kterou je podmínkou vhodné počasí. Při zajišťování impregnace používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobce markýz.

Čištění, impregnace markýz ve výškách Praha

Čištění, impregnace markýz ve výškách Praha

Ochranný nátěr proti plísním, mechům a bakteriím Praha

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje kompletní servis umíme z fasád, zdí a stěn budov  odstranit zeléné plísně, řasy, houby, černé plísně, organické nečistoty, plesnivé fleky, sanitrů, plísňové výkvěty a jiné mikroorganismy z jakéhokoli povrchu zateplených fasád, ze zdi budov ochranným nátěrem LSG. Specializujeme se na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Tento problém vzniká na neosluněných stranách fasád.

 

Impregnační nátěr proti plísním Praha

Impregnační nátěr proti plísním Praha

Odstraňování grafity pískováním Praha

Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.

 

Odstraňování-graffiti Praha

Odstraňování-graffiti Praha

Aplikace antigraffitové ochrany na všechny povrchy

Firma A SERVIS LIPKA jako jediná úklidová firma v České republice a na Slovensku zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu VČETNĚ SERVISU ODSTRANĚNÍ GRAFFITI Z NAŠICH AGO. Při odstraňování graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňování grafiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. V podstatě se postupuje tak, že se grafity zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nejlepší prevence před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffitovou ochranu nátěr, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Graffity odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme anti graffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“.

Antigrafitový nátěr na fasády Praha

Antigrafitový nátěr na fasády Praha

 

Jsme připraveni řešit jakékoliv Vaše požadavky. Máme silné zázemí a velmi kvalitní a rozsáhlý strojový park, disponujeme kvalitními a prověřenými pracovníky s velmi vstřícným jednání k zákazníkovi. Pozor nezaměstnáváme brigádníky. Naši pracovníci jsou vybaveni kvalitními a funkčními úklidovými pomůckami a technikou. Klademe důraz na precizně provedené úklidové práce a maximální spokojenost klientů. Cenové relace úklidů jsou velmi přijatelné. Oslovila Vás naše nabídka? Přesvědčte si i Vy kvalitou našich služeb a kontaktujte nás na tel.č. +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz . Finanční návrh Vám zpracujeme do druhého dne. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Čištění čalounění a koberců strojově Praha

Čištění čalounění a koberců strojově Praha

 

Strojové čištění a tepování koberce Praha

Servis čištění koberců v Praze vykonává naše společnost od roku 2000. Provádíme hloubkové čištění koberců, mytí a následné voskování podlah. Strojové čištění koberců v Praze provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Systém, který používáme nám umožňuje strojově vyčistit koberce v Praze, se kterými si jiná firma neumí poradit. Náš systém samostatného použití trí prvku čištění koberců Praha  používá kombinace kotoučového stroje a velmi výkonného průmyslového vysavače AS59 s výkonem 1600 W, který je osazen dvojitou turbínou, která vyvíjí podtlak 2x200mb. Generální a hloubkové čištění koberců Praha provádíme 1/uvedeným kotoučovým strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus, na kterém je osazen vysoký šamponovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm. Tento kartáč je natolik dostatečně vysoký že zaručuje u strojového čištění koberců velmi hloubkové vyčištění, díky hmotnosti stroje, který má váhu 50 kg a táto váha je přenášena na průměr kotouče 43 cm nenapodobitelnou silou vykartáčování a vyčesání nečistot z koberce.  Žádný výrobce ani jiná metoda v současné době nenabízí účinnější strojové a hloubkové čištění koberců v Praze. Na unášecí kotouč, kde poměrně velká výška šampónovacího kartáče umožní proniknutí jemných nylonových štětin do struktury podsady koberce bez jakéhokoliv narušení vlákna koberce. Tento unášecí kartáč, který je nasazen na kotoučovém stroji vyčistí a vykartáčuje špínu na povrch koberce,  2/ odkud je vzápětí odsána vysavačem AS59. A za 3/ samozřejmě, že velký a největší díl práce odvede použití a kvalitní reakce čistící chemie RTS.

Čištění koberců kotoučovými stroji Praha

Čištění koberců kotoučovými stroji Praha

 

Čištění koberců a podlah Praha

Čištění koberců a podlah Praha

 

Příprava cenových nabídek, obhlídky, poradenství, realizace pro tyto místa:

Dragounská 1, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Mazurská 4, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … K Chabům 102, 155 00 Praha-Třebonice, Praha 13 … Černotínská 1436/10, 104 00 Praha-Uhříněves, Praha 22 … Formanská 37, 149 00 Praha-Praha-Újezd … Církvická 46, 190 16 Praha-Újezd nad Lesy, Praha 21 … Adamova 1, 160 00 Praha-Veleslavín, Praha 6 … Anny Rybníčkové 8, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Korunní 61, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Dašická 482, 190 17 Praha-Praha-Vinoř … Moskevská 50, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Pod Harfou 35, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Božanovská 1609, 193 00 Praha-Xaverov, Praha 9 … Aubrechtové 4, 106 00 Praha-Záběhlice, Praha 10 … Jiřiny Štěpničkové 1481, 156 00 Praha-Zbraslav, Praha 5 … Bertrámová 1, 155 21 Praha-Zličín, Praha 5 … Baranova 16, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … V Braňce 211, 252 17 Tachlovice, Praha-západ … Prostřední 861, 253 01 Hostivice … Na Kališti 566, 253 01 Chýně … V Parcelách 922, 252 19 Rudná u Prahy … Severní 272, 252 25 Jinočany … Kubrova 29, 252 16 Nučice … Karlštejnská 52, 252 25 Ořech … Na Návsi 3, Zbuzany 252 25 … Jindřišská 25, 110 00 Praha-Praha 1 … Benátská 2, 128 00 Praha-Praha 2 … Boleslavská 20, 130 00 Praha-Praha 3 … Branická 146, 140 00 Praha-Praha 4 … Holubova 3, 150 00 Praha-Praha 5 … Glinkova 19, 160 00 Praha-Praha 6 … Františka Křížka 23, 170 00 Praha-Praha 7 … Čumpelíkova 6, 182 00 Praha-Praha 8 … Drahobejlova 26, 190 00 Praha-Praha 9 … Estonská 7, 101 00 Praha-Praha 10 … U Pazderek 12, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … Pod Zemankou 4, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Bělohorská 9,169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Johanitská 4, 182 00 Praha-Praha-Březiněves … Sládkova 1, 170 00 Praha-Bubeneč, Praha 7 … Generála Janouška 15, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … K mlýnu 24, 181 00 Praha-Čimice, Praha 8 … Květnová 50, 182 00 Praha-Ďáblice, Praha 8 … Svatovítská 1, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … U Výstavby 1, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Bohuslavická 81, 190 12 Praha-Dolní Počernice, Praha 14 … Na Bartoňce 4, 160 00 Praha-Hanspaulka, Praha 6 … Stachova 5, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Hostavická 9, 198 00 Praha-Hloubětín, Praha 14 … Hilmarova 4, 150 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … Klánova 60, 147 00 Praha-Hodkovičky, Praha 4 … U Smaltovny 24, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Veronské nám. 335, 109 00 Praha-Horní Měcholupy, Praha 15 … Bezdrevská 544, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … Bruslařská 10, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Hradčanské náměstí 14, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Horní Hrdlořezská 12, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … Mikulova 2, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … Puchmajerova 7, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … Dlouhá 19, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … Machuldova 3, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Karlínské náměstí 10, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Železnobrodská 23, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Kubíkova 10, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … K Dubči 22, 190 16 Praha-Koloděje, Praha 9 … Lolkova 13, 103 00 Praha-Kolovraty, Praha 10 … Fantova 390/697, 281 66 Jevany … Haškova 298/54, 250 90 Jirny … Benešova 217/55, 280 02 Kolín … Lázeňská 115/78, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Na bahnech 87/108, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Kontryhelová 424/35, 250 84 Květnice … Kremnická 957/30, 284 01 Kutná Hora … Kaštanová 720/78, 289 24 Milovice … Ladova 868/61, 251 64 Mnichovice … Na Dolejšku 53/78, 250 87 Mochov … Polní 195/78, 251 62 Mukařov … Mochovská 366/25, 250 81 Nehvizdy … Luční 385/631, 252 42 Vestec … Luční 130/71, 251 63 Všestary … Na Poštolce 271/62, 281 63 Vyžlovka … Kmochova 59/75, 250 91 Zeleneč … U Koupaliště 1410/75, 564 01 Žamberk … Polní 53/78, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Chrudimská 1751/31, 286 01 Čáslav … Litomyšlská 1424/78, 560 02 Česká Třebová … K Dolánkám 1032/78, 282 01 Český Brod … Kaštanová 158/78, 251 01 Dobřejovice … Topolská 740/64, 537 05 Chrudim … Budovatelů 370/57, 533 12 Chvaletice … Žižkova 187/92, 533 12 Chvaletice … Na Burse 643/57, Benátky nad Jizerou II, 294 71 Benátky nad Jizerou … Rumunská 83/102, 250 88 Čelákovice …Orlice 176/427, 561 51 Letohrad … Jurije Gagarina 2028/57, 288 02 Nymburk … K Blahobytu 2548/31, 530 02 Pardubice-Pardubice V … Palachova 90/72, 290 01 Poděbrady … K Návsi 83/44, 251 01 Popovičky … Jitrocelová 819/78, 252 43 Průhonice … K Zátiší 423/78, 251 67 Pyšely …28. října 1536/71, 535 01 Přelouč … Lipanská 57/72, 251 01 Říčany … Kostelní 304/24, 289 12 Sadská … Pardubická 64/40, 533 04 Sezemice … Tyršova 748/35, 538 21 Slatiňany … Na Rafandě 63/324, 250 82 Tuklaty … Lipská 1130/34, 517 21 Týniště nad Orlicí … Mírové náměstí 57/78, 562 01 Ústí nad Orlicí … Jungmannova 885/64, 250 82 Úvaly … Mníšek 110/75, 517 41 Vamberk … Palackého 33, 50303 Smiřice … Jana Amose Komenského 318, 503 53 Smidary …Pražská 8, 277 11 Neratovice … Palackého 136, 547 01 Náchod … Štemberkova 1685, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … U Jatek 955, 504 01 Nový Bydžov … Komenského 47, 549 01 Náchod-Nové Město nad Metují … náměstí T. G. Masaryka 11, 53401 Holice … náměstí Františka Ladislava Věka 9, 518 01 Dobruška … Ptácká 7, 293 60 Mladá Boleslav … Pražská 765, 289 03 Městec Králové … Italská 5, 276 01 Mělník … Na Mlíčníku 5, 289 22 Lysá nad Labem … Buštěhradská 102, Dubí, 272 03 Kladno … Textilní 1134, 506 01 Jičín … Národní 72, 551 01 Jaroměř … Komenského 4, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Slezská 2, 500 03 Hradec Králové … tř. 5. května 25, 373 82 Včelná … Lesní 721, 379 01 Třeboň … Komenského 416, 374 01 Trhové Sviny … Krátká 54, 251 63 Strančice … Heydukova 347, 386 01 Strakonice …

Mrázkova 30, 92 01 Soběslav … Svahová 390, 251 66 Senohraby … Svatojanská 197, 373 24 Římov … Masarykovo náměstí 20, 398 11 Protivín … Náměstí Přátelství 680, 383 01 Prachatice II, Prachatice … Karlova 104, 397 01 Písek … Palackého 84, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Souběžná 18, 373 72 Lišov … Lazenská 574, 373 11 Ledenice … Pod Jáníčkem 104, 382 03 Křemže … Horská 14, 382 41 Kaplice … Röschova 846, 377 01 Jindřichův Hradec … Dvořákova 657, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Dubné 160, 373 84 Dubné … Třeboňská 220, 373 12 Borovany … Šumavská 504, 381 01 Český Krumlov … U Tří lvů 2, 370 01 České Budějovice … Masarykova 333, 257 22 Čerčany … Longenova 1717, 256 01 Benešov … Elektrárenská 349, 389 01 Vodňany … Blatské sídliště 566, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Sídliště 504, 382 32 Velešín …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *