Brno čištění koberců

Kvalitní strojové čištění promění starý koberec v nový kousek. „Tepování, čištění sedaček Brno“

hloubkové čištění kobercůDcera po dokončení vysoké školy z kolejí stěhovala do plně vybaveného bytu. Tak nějak jsme původně doufali, že jí se zařizování prvního bytu budeme moct trošku pomoci. Vybavený byt už ale nebylo třeba zařizovat. Hned při jeho prvním omrknutí nám s manželem bylo jasné, že do těchto prostor se už nic nového nevleze. Byt byl až přeplněný věcmi majitelů. Kdyby si dcera s sebou chtěla vzít třeba polštářky na sedačku, musela by řešit, kam dát ty staré. – jak odstranit skvrnu z koberce

Sice bylo výhodné, že hned po škole nemusí dcera utrácet první vydělané peníze za drahé vybavení do bytu, ale skutečnost byla také riziková. V domácnosti se vždycky něco poničí a potom se bude muset dohadovat s majiteli, jestli za to mohla ona nebo už to odešlo stářím. To byl případ také koberce v kuchyni.

 

Dcera udělala…

strojové čištění kobercůDcera udělala velkou chybu, když si před nastěhováním všechno důsledně nevyfotila. Společně jsme totiž na koberci objevily skvrny a nevěděly jsme, jestli je způsobila ona nebo, zda tam už byly. Protože to nevypadalo dobře, chtěly jsme skvrny vyčistit. Půjčila jsem dceři nějaké čističe na koberce, ale nic nezabralo. Byla z toho nešťastná a já jsem jí slíbila, že něco vymyslíme.

O týden později jsem dceru navštívila společně s pracovníky firmy Brno čištění koberců. Pánové se pustili do čištění koberce strojovou metodou a my jsme vedle v pokoji čekali, jak to dopadne. Poté, co firma s prací skončila, jsme se šli podívat na místo se skvrnami. Jenomže, než jsme k němu stačili dojít, užasli jsme, protože koberec vypadal úplně jinak! Byl celý čistý a barvy krásně zářily. Skvrny na svém místě také nezůstaly. Trošku nám vrtalo hlavou, jestli majitelé uvěří, že dcera koberce nevyměnila, ale nakonec jsme nad tím mávli rukou. Kdo by se zlobil, že jeho koberec vypadá mnohem lépe než dřív. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *