Čištění koberců

Spolu se strojovým čištěním vyčistíte vaše koberce k nepoznání, tepování sedaček Praha

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a jednou z nich je i čištění koberců, kterému bychom chtěli věnovat tento článek. Naposledy jsme čistili koberec v domácnosti jedné slečně, která často jídávala u sebe v pokoji místo v kuchyni a sem tam jí něco spadlo na zem, takže podle toho ten koberec začal vypadat. Byly tam poměrně hodně viditelné skvrny, které bylo potřeba vyčistit. A domácím čištěním to nevyčistíte. A ani suchá metoda čištění koberců.

Ta je sice vhodná pro koberce z velmi jemného materiálu, jenže její nevýhodou je to, že když je tak šetrná, tak si s opravdu zašlými a velkými skvrnami neporadí. A se skvrnami od jídla či nápojů už vůbec ne. A extrakční metoda také není vhodná, protože ta po čištění zase na koberci zanechává fleky, takže to také není nejlepším řešením, spíše jen výměna starých problémů za nové. Nejlepší alternativou pro vyčištění vašeho koberce pro takto odolné skvrny je strojová metoda čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme.

Díky…

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i třeba zaschlou horkou čokoládu (samozřejmě pokud není na koberci několik let).

Naši zaměstnaci si umí poradit prakticky s čímkoli. Je pravda, že s koberci je více práce než s podlahami, ale jejich nespornou výhodou je, že nemusíte nosit papuče a nikdy vám není zima od noh. Ale pravda, že je na něm vidět mnohem více špíny než na podlahách (ale i tak to neznamená, že není třeba o podlahy nijak pečovat). Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s ním dokázali bez problému poradit. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který…

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i koberec špinavý od všelijakých skvrn. Protože přece jen tam ty skvrny nebyly roky. Tato metoda čištění koberců je skutečně účinná, proto jsou naše služby vyhledávány nejen u nás.

Ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme je domácnostem i firmám, tudíž jsme dostupní opravdu pro všechny, kteří naše služby potřebují. Cena je sice o trochu vyšší, ale naše kosmetika a moderní přístroje jsou velice drahé, a proto tomu musí odpovídat i cena. Ale je zároveň uzpůsobená tak, aby si naše služby mohl dovolit opravdu každý.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *