Praha odstranění graffiti

I graffiti je možné odstranit, když se obrátíte na ty správné lidi. „Čištění graffiti Praha“

O graffiti na svém majetku pochopitelně nikdo nestojí.  Můžete na graffiti narazit i na vesnici nebo chatařské oblasti, skutečné není dobré tuto záležitost podceňovat. Bohužel policie má moc práce, aby se jim podařilo tento druh vandalismu úplně odstranit, a proto se tímto problémem zabýváme v naší  úklidové firmě Praha odstranění graffiti.  Praha odstranění graffiti

graffiti na lícovém zdivuodstranění graffiti pískovánímbarevné graffiti

K tomuto …

K tomuto servisu samozřejmě patří i  antigraffiti nátěry, ochrana a účinná obrana proti sprejerům a tomuto vandalismu. Pořídit si tento nátěr je nejlepším řešením, protože poté graffiti ze zdi jen umyjete a nemáte zničenou fasádu. Bohužel není řešením sprejerský nápis pouze přetřít fasádní barvou, protože by obrazec prosvítal. A i kdybyste jej natřeli třeba třemi vrstvami a už by nebyl tolik vidět, tak jednou stejně prosvítat bude, protože fasádní barva vždy po nějaké době vybledne, a obzvlášť rychle k tomu dojde, pokud na dotyčnou stranu zdi svítí slunce.

chemické odstranění graffitimodré graffitižluté graffiti

Graffiti …

Graffiti je potřeba odstranit a my jej odstraňujeme ze všech povrchů. Je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády.

Postup…

Postup naší práce je následující.  Graffiti nejdříve co nejvíce zeslabíme a poté přetřeme danou fasádní barvou, kterou si rovněž zajišťujeme sami. Jen předtím musíme vědět, jaká by barva měla být, aby měla stejný odstín a na fasádě tak nebylo vidět, že dané místo bylo přetíráno. Ale samozřejmě jako u všech jiných věcí, i tady je mnohem lepší si opatřit prevenci než znečištěné zdi graffiti řešit zpětně. A nejlepší prevencí před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem.

graffiti na vratechgraffiti a jejich odstraněnípískování granitem

Jednou…

Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování graffiti u vchodu hodinářství, které se v rodině dědilo z generace na generaci, takže na něm majitelům hodně záleželo, takže byli velice naštvaní, když se jim graffiti na fasádě objevilo a nechtěli to tak nechat. Ale sami neměli ostatečné prostředky na to, aby se o to postarali, tak se obrátili s pomocí na nás. Graffiti nebylo staré, takže nebylo problémem jej odstranit. Vše jsme poté natřeli antigraffitovým nátěrem. Fasáda je opět v pořádku a majitelé byli s naší prací spokojeni. A díky spokojenosti zákazníků dává naše práce smysl.  Praha odstranění graffiti

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *