Praha čištění podlah

Kotoučový stroj je v kombinaci se značkovou kosmetikou nepřekonatelný. „Mytí podlah Praha“

Čištění průmyslových podlahJsme úklidová firma Praha čištění podlah a jednou z našich mnoha aktivit je strojové čištění koberců i podlah všeho druhu, dále se zabýváme například mytím a čištěním oken a skleněných ploch nebo třeba odstraňováním graffiti a celkovým bojem se sprejery, kde se snažíme propagovat zejména účinnou prevenci. Co se týká podlah, tak tam naše technologie dokážou vyčistit jak veškeré nečistoty, tak i velmi zašlou špínu. Čistili jsme například podlahu, konkrétně linoleum, které jeho majitelka zašpinila sušením ovoce. Měla na zahrádce přebytek ovoce, zeleniny a hub, takže začala sušit. A když jí došly plechy, tak ovoce a zeleninu rozprostřela jen na nastříhané pečicí papíry a vše pak rozmístila podél kuchyně a obývacího pokoje. – čištění litých podlah

Na konci léta si pak všimla, jakou neplechu ovoce a zelenina provedly. Protože všude byly obtisky, které nešly umýt dolů hadrem. V takovém případě vždy přichází na řadu moderní stroj, který máme v současnosti k dispozici, naše společnost používá profesionální, moderní strojové vybavení, které si svou silou poradí téměř se vším. Naše firma používá strojové čištění, konkrétně metodu kotoučového stroje. Práce našeho personálu pak vypadá následovně – podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté…

Hloubkové čištění tvrdých podlahPoté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají doschnout. Kotoučový stroj dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy včetně zmíněného linolea, dlažby, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Tento jednokotoučový stroj váží půl metráku a má přítlak na kotouč s průměrem necelého půl metru, takže i díky tomu jednoduše pochopíte, proč nás v takových případech stroj prostě lépe nahradí. Neznamená to však, že by nebyl i přes své velké rozměry šetrný. Naopak. Šetrnosti naše společnost napomáhá také použitím značkové kosmetiky, která o podlahu pečuje a v žádném případě ji nemůže poškodit.

Bonusem po zásahu kotoučového stroje, který si klientka pozvala na vyčistění obtisků ovoce (ty se nám samozřejmě podařily jednoduše odstranit) je obnovené linoleum. Které září opět původní barvou. Kotoučový stroj totiž dokáže odstranit nánosy špíny. Které jsou vlivem chůze zašlapány do povrchu podlahy, proto je nelze jednoduše mopem nebo hadříkem umýt. Síla a technologie kotoučového stroje je naopak vyvinuta tak, aby v takovém případě nahradil lidské snahy a podlahy všeho druhu tak dokázal obnovit. Využití našich služeb je proto výhodná investice. Protože za pár peněz získáte vzhled podlahy vyhlížející jako nová místo toho, abyste museli za velké peníze pořizovat novou. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *