Odstraňování plísní

LSG od specializované firmy na odstranění plísně Vaše zdi ochrání i ve vlhkých místech

Likvidace, sanace, odstranění plísníPlíseň není nic příjemného a je vždy lepší se jí vyhnout, pokud je to možné. Nám se to bohužel nepovedlo, i když jsme čistotná rodina, takže jsme úplně nechápali, jak se nám plíseň mohla utvořit. Snažili jsme se ji pak vyčistit, ale neuspěli jsme, takže bylo potřeba to přenechat nějaké úklidové firmě. Manželka si sedla k počítači a hledala nějakou firmu, která by měla dobré reference. A hrozně se nadchla pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, protože je prý všichni na internetu moc chválili a prý mají i slušné ceny.

Tak jsem u nich čištění domluvil. A musím říct, že odvedli perfektní práci. Plíseň odstranili do poslední nečistoty, a poté zeď natřeli ochranným nátěrem LSG, díky kterému můžeme mít jistotu, že nás plíseň už trápit nebude. Také jsme se od firmy dozvěděli řadu užitečných informací. Naším problémem bylo pravděpodobně nedostatečné větrání.

Vlhký…

Protiplísňový systém LSG, řešení proti plísniVlhký teplý vzduch v domácnosti se musí často vyměňovat za chladný „suchý“ vzduch obsahující málo vlhkosti. Touto výměnou vzduchu dosáhneme i odvodu škodlivin obsažených v původním vlhkém teplém vzduchu. Nemusíte se bát tepelných ztrát způsobené větráním. Takovéto ztráty jsou v rámci celé tepelné bilance domu malé a dá se říci vzhledem ke zdravotním aspektům bydlení nepodstatné. Před větráním mají v sobě naakumulované teplo zdi a zařizovací předměty v domácnosti.

Rychlým větráním se nestačí naakumulované teplo ze zdí a zařizovacích předmětů podstatným způsobem odčerpat, ale k výměně vzduchu dojde, což je to, o co nám jde. Potom se v obytných prostorech nedrží tolik vlhkosti a vlhkost právě plíseň způsobuje. Ale díky nátěru LSG se nemusíte obávat ani nadměrného vlhka. Za nás můžeme službu likvidaci plísní Praha od A SERVIS jedině doporučit.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *