Čištění Praha koberce

Strojová metoda čištění koberců Praha si poradí s výraznými skvrnami od nápojů

Naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme čistili koberec od kukuřičného nápoje api, kteří klienti měli z Jižní Ameriky. Takže ho byla nejenom škoda, ale museli si poradit i s tou skvrnou na koberci. Snažili se to sice nejprve vyčistit sami, ale nešlo jim to. Proto se na nás obrátili s prosbou, zda bychom se o to nepostarali. Paní říkala, že to nejdříve zkoušela sama, ale neuspěla. Je to pochopitelné.

Protože vyčistění koberců vyžaduje již odbornější přístup než prostředky, které lze běžně zakoupit, nehledě na to, že jsou na to už potřeba speciální přístroje. Jenže bohužel prvně si nechali koberce vyčistit od jiné úklidové firmy, která na čištění koberců použila extrakční metodu čištění. A to bohužel nebylo dobré rozhodnutí. Tato totiž prostě není něco, co by koberec mohlo efektivně vyčistit. Ne od výrazných a zašlých skvrn. Pro nás je zcela nepochopitelné, že tuto metodu ještě nějaké firmy vůbec nabízejí.

Tato…

Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i divný tvar – je vidět, že koberec byl čištění a je narušena jeho struktura.

A protože je to mokré čištění, koberce pak musí opravdu dlouho schnout. Takže když potřebujete vyčistit koberce v nějakém podniku, kde je denní provoz, tak ho musíte na několik dní omezit, jinak by se do mokrého koberce opět snadno dostala špína. Bohužel zákazníky zřejmě láká nižší cena, jenže si předtím neověř, zda je to pro jejich koberec to pravé. Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce spočívá právě ve kvalitní technologii.

Využíváme…

Využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty, a to i ty, které jsou v koberci usazené opravdu hodně dlouhou dobu. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce. Ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Proto se jedná o dnešní nejlepší dostupnou metodu čištění.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *