Praha 10 mytí oken

Výškové mytí oken v práci se mi líbilo tolik, že manžel firmu objednal i k nám domů. „Výškové práce Praha 10“

Občas dokážu být pěkně otravná. Nejlépe to ví můj manžel, který to ode mě musí poslouchat nejčastěji. Hodně dlouho mi ležely v žaludku středové části oken, které se nedají otevřít, a proto je umýváme velice ledabyle. Je to kvůli tomu, že se k nim prostě nedostaneme. Chtělo by to pořádné výškové mytí.

profesionálně umytá oknacena za mytí oken v m2U nás v práci…

U nás v práci občas vídám firmu Praha 10 mytí oken, která se stará o výškové mytí všech oken v budově. Práci zaměstnanců této firmy obdivuji.

Pokaždé jsem s lítostí sledovala, jak perfektně okna umyjí a vyleští, a přitom jsem myslela na ta špinavá okna u nás doma.

Manželovi jsem po každé návštěvě této firmy říkala, jak je to smutné, že se okna kancelářské budovy nádherně lesknou, a u nás, v bytě, ve kterém bydlíme, a který nás reprezentuje, máme okna tak neskutečně zanedbaná.

 

Popisovala…výškové mytí oken

Popisovala jsem manželovi detailně skvělou práci této firmy a potom jsem se s nechutí dívala na naše okna. Manžel už to nemohl poslouchat.

A protože jsem o firmě mluvila tolikrát a často jsem zmiňovala i její název, nebyl pro manžela problém najít na firmu kontakt a objednat mytí oken, Mytí oken Prahakterým mě chtěl překvapit.

Jednou odpoledne…

Jednou odpoledne jsem se blížila k domu a uviděla před domem zaparkovanou dodávku A SERVISU. Byla jsem zvědavá, co u našeho domu dělá.

Když jsem si o něco později všimla, že už mycí četa slaňuje z našeho domu, vůbec mi nedošlo, že by mířila k našemu bytu. Spěchala jsem domů, abych manželovi řekla, ať se na to jde podívat.
Dorazila jsem do bytu a zjistila jsem, že pánové právě myjí naše okna! Manžel je pozoroval s kávou v ruce. Byla jsem tak překvapená, že jsem se nezmohla ani na slovo a jen to s manželem všechno pozorovala. Okna nám umyli skvěle! Manžel taky uznal, že tohle jsme už dlouho potřebovali.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *