Praha mytí oken

Pokud chcete opravdu krásně čistá okna, je lepší se spolehnout na úklidovou firmu

S přítelkyní jsme už dlouho plánovali takovou menší cestu kolem světa, kterou jsme měli naplánovanou cca na půl roku. Měli jsme obrovské štěstí, že nám to v práci umožnili, protože sehnat takovéhle volno se jen tak nepodaří, ale jelikož se naše práce dá dělat z domova, pracovali jsme za cesty.

mytí oken cena

Po dobu…

Po dobu naší nepřítomnosti se nám o byt starala moje sestra, chodila větrat a utírat prach a takové ty drobné práce, aby to tam nebylo příliš zatuchlé, až se vrátíme domů. Když jsme přijeli, vše bylo v pořádku, akorát okna byla poměrně dost špinavá.

Je pravda…

Je pravda, že jsme to po ní nechtěli, navíc jsme byli rádi, že si vůbec udělala čas, protože sama má hodně povinností, takže jsme jí to rozhodně nevyčítali. Ale bylo potřeba to pořádně umýt a řekli jsme si, že si na to najmeme úklidovou firmu.mytí oken výškových budov

Kamarád…

Kamarád měl skvělou zkušenost s úklidovou firmou Praha mytí oken, od které si doma nechává čistit koberce. Sám jsem si potom jejich reference ověřil na internetu a každý je opravdu vychvaloval, tak jsem si říkala, že to bude ta správná firma.

profesionální mytí okenZavolali…

Zavolali jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo.

Pak…

Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro nás tak snáze udržovatelná. Takže od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, se o okna nemusíme vůbec starat a byla krásně vyleštěná pro otevření naší firmy. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům.

kdo umyje okna v PrazeVšechno…

Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Takovu kvalitu a příjemné zaměstnance dnes nenajdete na každém rohu, proto jsem byl velice rád, že jsme měli to štěstí a narazili na ně hned na první pokus.

Ale je pravda…

Ale je pravda, že jsme si přečetli hodně těch recenzí, protože jsme chtěli mít jistotu. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že jak jsem už již zmínil výše, tak nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách.

levné mytí okenMy je…

My je určitě využijeme na čištění podlah za nějakou dobu, protož to určitě taky bude potřeba. Takže za sebe ještě jednou tuto firmu moc chválím a doporučuji. Je to hodně muziky za málo peněz, jak se říká.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *