profíci na čištění koberců Brno

Pro strojové čištění není ani brusinková šťáva překážkou

psi a koberec v bytě BrnoJednou ze služeb, na které se naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, jak na psí chlupy na kobereci Brnospecializuje je i generální čištění koberců. Díky tomu, že jsou po našich službách poptávky nejen v České republice, ale i na Slovenku, v Rakousku a Německu si troufáme tvrdit, že nabízíme ty nejkvalitnější služby, s nimiž jsou spokojeni i ti nejnáročnější zákazníci. Tato firma, díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. A ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Protože je nám jasné, že neproškolení zaměstnanci s nekvalitními technologiemi nemohou prostě kvalitních výsledků dosáhnout.

 

Naše vlastní zdokonalená technologie strojového čištění koberců je jedním z mnoha hmatatelných důkazů špičkové úklidové činnosti společnosti A SERVIS LIPKA (pobočka Praha, Brno). Zde se plně projevuje silné zázemí firmy s velmi rozsáhlým a kvalitním strojovým parkem. Který společně s využitím účinných moderních technologií a značkových čistících prostředků řadí tuto úklidovou firmu na absolutní špičku a to nejen na našem trhu úklidových služeb. Díky tomu můžeme dosáhnout dokonce toho efektu, že klient mnohdy nevěří vlastním očím, že se skutečně jedná o jeho původní koberec, který mnohaletým používáním byl na hranici odpisu. Opravdu k tomu stačí správný přístup a dobrá technologie. A k těm určitě nepatří extrakční metoda, kterou bohužel dnes stále ještě některé firmy nabízejí.čištění koberců Brno

 

 

Jedná se o něco, co váš koberec nemůže pořádně vyčistit…

 

Jedná se o něco, co váš koberec nemůže pořádně vyčistit, protože se jedná pouze o povrchové a k tomu mokré čištění, které nečistí do hloubky a zanechává na vašem koberci fleky. Z toho důvodu se toto čištění nedá považovat za spolehlivé. Ale bohužel se strojové čištění koberců Brnozákazníci často nechají zlákat cenou. Je pravda, že strojové čištění je dražší než extrakční metoda čištění, ale je fyzicky mnohem náročnější a i mnohonásobně účinnější. A k vašemu koberci mnohonásobně šetrnější. Koberce čistíme nejen domácnostem, ale i firmám. Naposledy jsme čistili koberce ve firmě, jejíž budova obsahovala několik pater a měli všude koberce.

 

Jejich sekretářka zakopla a omylem v konferenční místnosti vylila brusinkovou šťávu. A protože vedení firmy usoudilo, že koberce volají po vyčištění, nechali si je nakonec vyčistit ve všech prostorách. Prosili nás, zda bychom čištění nemohli rozdělit do více dnů a dělat to spíše v pozdějších hodinách. Aby museli co nejméně omezit chod podniku. S tím jsme neměli žádný problém. Čištění všech koberců v naší několika patrové budově nám zabralo pouhé tři dny a po špíně nebyla ani památka. Z koberce zmizely nejen fleky po brusinkové šťávě, ale i veškerá zadupaná špína. A zašedlost, která byla důsledkem dlouhodobého zanedbávání koberců. Ty po našem čištění zpátky svou původní barvu, byly hezky výrazné a chemikálie hezky provoněly všechny místnosti. Klienti byli moc pokojení a od té doby se na nás obracejí pravidelně.

 

 

strojové hloubkové čištění koberců Brnohygienické čištění koberců Brnoprofi čištění koberců Brno

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *