Brno odstranění graffiti

Pokud máte problémy s graffiti, tak je nejlepší nechat to na specialistech.“Čištění graffiti Brno“

kdo odstraní graffiti O graffiti na svém domě nestojí nikdo. Bohužel se jedná o formu vandalismu, u které je ze strany policie těžké něco dělat, pokud u toho daného darebáčka přímo nenachytají, což se stává málokdy. A zpětně dokázat, že to byl ten dotyčný, je poměrně složité. Proto se naše firma Brno odstranění graffiti  nezabývá pouze úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti. K tomuto servisu samozřejmě patří i  antigraffiti nátěry, ochrana a účinná obrana proti sprejerům a tomuto vandalismu. Pořídit si tento nátěr je nejlepším řešením, protože jak jsme již řekli, dokázat někomu, že on vám posprejoval dům, je opravdu těžké. A rozhodně není řešením sprejerský nápis pouze přetřít fasádní barvou, protože by nápis prosvítal. – jak odstranit graffiti

A i kdybyste jej natřeli třeba třemi vrstvami a už by nebyl tolik vidět, tak jednou stejně prosvítat bude, protože fasádní barva vždy po nějaké době vybledne, a obzvlášť rychle k tomu dojde, pokud na dotyčnou stranu zdi svítí slunce. Graffiti je potřeba odstranit a my jej odstraňujeme ze všech povrchů. Je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády.

 V podstatě…

kvalitní odstranění graffitiV podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Kterou si rovněž zajišťujeme sami. Jen předtím musíme vědět, jaká by barva měla být. Aby měla stejný odstín a na fasádě tak nebylo vidět, že dané místo bylo přetíráno. Ale samozřejmě jako u všech jiných věcí, i tady je mnohem lepší si opatřit prevenci než znečištěné zdi graffiti řešit zpětně. A nejlepší prevencí před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu. Která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. A je třeba zdůraznit, že město není jediným rajone sprejerů.

O tom se přesvědčili i majitelé chaty, kteří ji po renovaci našli posprejovanou. Uvažovali, že by to jenom zamalovali, ale pak došli k závěru, že to není rozumné. A také není. Proto se obrátili na nás, protože na odstranění graffiti je potřeba opravdu dobrých prostředků, které v běžných obchodech neseženete. Nápis se nám povedlo odstranit bez problému, protože byl poměrně čerstvý, a poté jsme nanesli ochranný nátěr, který zajistil, že už problémy s graffiti na dlouhou dobu nebudou muset řešit. A protože s graffiti měli problémy i jejich sousedi, protože nejen jejich chata skončila posprejovaná, ale i jejich sousedů. Takže potom, co jsme všude nanesli náš nátěr. Tak si sprejer bude muset najít jiný rajon, protože tam už nepochodí. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *