vyčistit koberec desinfekčně Brno

Štěňátka se nemají nechávat doma samotná, štěně a ušpiněný koberec

čištění koberců Brno ceníkPředevčírem si nás zavolala jedna mladá slečna. Nechala své docela ještě nové a mladé štěně doma samotné. čištění koberců Brno profesionáněCož by nebylo ničím výjimečné, jen zapomněla zamknout dveře od obývacího pokoje, ve kterém se zároveň nacházel pro ni velmi cenný a velmi drahý designérský kousek, totiž koberec. Napjatě jsme poslouchali a čekali, co přijde, ale pár svých tipů jsme měli. Štěňátko slečně nejen že zničilo skoro celý obývací pokoj, ale především muselo vykonat svoji potřebu, tušíte správně, na designový koberec. Slečna nám také líčila, jak se ho snažila vyčistit. Prý ho drhla asi hodinu, ale skvrna se ani nepohnula – čištění koberců Brno ceník.

 

Navíc to prý šíleně smrdělo a s tím smradem nešlo taktéž nic udělat. Tak se ujišťovala, zda koberec zbavíme i smradu. My ji ujistili, že ano. Sepsali jsme si vše potřebné k zakázce a vyrazili jsme ještě téhož dne, ve který nám volala zákaznice. Přijeli jsme na místo a přivítala nás usměvavá slečna a neskutečně roztomilé štěňátko, které však zapříčinilo důvod, proč jsme tady. Pustili jsme se tedy do samotného čištění. Nejprve jsme pečlivě provedli hloubkové strojové čištění koberce. To spočívá v tom, že se hloubkově zapraví značková chemická kosmetika od firmy Bosch RTS do samé struktury koberce, a to pomocí hodně výkonného kotoučového stroje, který má rotačními kartáče.

 

 

Díky této speciální kosmetice…profesionální čištění koberců Brno

jak na čištění koberců Brno

Díky této speciální, a přitom stále šetrné kosmetice, se spolehlivě i v hloubce struktury koberce nabalí do vzniklé pěny všechny nečistoty, i ty už hodně zašlé, alergeny, roztoči, a navíc celý koberec také řádně dezinfikuje. Po tom, co jsme koberec takto pečlivě vyčistili zákaznice nestačila žasnout, páni, vždyť je to skoro celé pryč, říkala. Měla pravdu, zbývalo ještě vysátí, které dokoná celé dílo perfektního vyčištění. Vysátí koberce provádíme pomocí tří motorového extrémně silného vysavače, který zcela má schopnost odsát všechny zbylé nečistoty i ty dlouholeté, a také všechny zdraví škodlivé alergeny a roztoče. To vše navíc vysaje prakticky do sucha.

 

Tato technologie v provedení naší firmy A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění koberců Brno ceník,  dosáhla takřka vrcholu kvality a nemá na trhu téměř žádnou čím vyčistit koberec Brnokonkurenci. Proto, pokud si nás zavoláte, můžete si být jistí, že si s vaším kobercem, a nejen jím, poradíme. Koberec se nám vskutku podařilo skvěle vyčistit a vysát dosucha. Slečna byla nadšená, že koberec je opět jako nový. Dokonce i štěňátko vypadalo, že je z toho všeho nadšené a vesele skákalo a běhalo dokolavyčistit koberec strojem Brno (jako by se těšilo, až koberec znovu ušpiní). Štěně bylo ale moc hodné a musíme říct, že po celou dobu práce nás ani moc neotravovalo.

 

Na závěr jsme si ho pohladili. Slečna nám strašně moc poděkovala, řekla, že vyšší cena už ji rozhodně u žádných služeb neodradí, že za kvalitu je přeci potřeba si připlatit a člověk s tím holt musí počítat. Byli jsme velmi rádi, že slečna byla takto spokojená, a že nás prý doporučí dál. No výborně, jen tak dál!

 

 

 

vyčistit koberec desinfekčně Brno

vyčistit koberec strojově Brno

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *