Praha 10 Koberce, čištění

„Strojní čištění Praha“ mě zbavil zápachu z koberce, navíc je teď celý hebounký

čím vyčistit koberecNedávno jsme doma uspořádali menší party jen pro pár přátel, protože nás mrzelo, že se skoro nevídáme. Když nám bylo dvacet, tak jsme byli snad každý pátek v hospodě na pivě a teď je člověk rád, když se potká potká párkrát do roka. Proto se snažíme aspoň jednou za čas přátele svolat k nám domů. Vždycky udělám spoustu jednohubek, něco napeču a k tomu si dáme vínko a je to fajn. Minule se to ale nějak rozjelo, protože jedni kamarádi měli doma úplně čerstvě vnoučátko, takže jsme otevírali jednu láhev vína za druhou. – jak vyčistit koberec

Dokonce v pokročilejších hodinách došlo i na tanec. Manžel pustil cédéčko s různýma osmdesátkovýma vypalovačkama, takže jsme si v obýváku po tom, co jsme dali na stranu stolek a křeslo, i trsli. Bohužel, jak je člověk v náladě, tak nemá už úplně koordinované pohyby. A někteří, aby se od vína nevzdálili ani při tancování, si vzali skleničky s vínem rovnou do ruky a tancovali i s tím. Nevím zpětně, jak k tomu úplně došlo, ale dva tancující páry do sebe nějak vrazili a skleničky samozřejmě vyklopili na koberec. Ten máme takový modrý, ale žíhaný, že se tam prokládá středně modrá s takovým tmavším odstínem. Takže jsem údajně řekla, jak jsem byla pod vlivem vína nad věcí, že to je cajk, že to do rána uschne.

No musím…

cena čištění kobercůNo musím podotknout, že jsme pili jen bílé víno, takže ráno opravdu na žíhaném koberci nebyl viditelný flek. Když jsem pak uklidila zbytek bytu, umyla asi tunu nádobí, tak jsem si udělala kafe a sedla si znavená na gauč. Chvilku jsem se zakoukala na televizi ale po nějaké době jsem pořád musela přemýšlet, co to cítím za smrad. Čichala jsem ke stolu, jestli jsem náhodou neměla zasmrádlou hadru při úklidu a pak mi to došlo. Bylo to to rozlité víno na koberci. Smrad to byl ale hrozný, jako v nějaké putyce. Takže jsem přemýšlela, co s tím. Pak jsem si vzpomněla na kolegyni, která nedávno vychválila, jak jí skvěle vyčistila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zašlé koberce.

Takže jsem si je taky zavolala, aby koberec vyčistili. Že tím sfouknu dvě mouchy jednou ránou. Zbavím se smradu z alkoholu a ještě budu mít generální úklid koberce. Praha 10 Koberce, čištění používá metodu kotoučového stroje v kombinaci se značkovou kosmetikou, která se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a dokáže kromě nečistot, zápachů a skvrn bezpečně zlikvidovat i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Výsledek byl skvělý. Koberec v obýváku tak krásně voněl, že to provonělo celý byt.

Navíc byl perfektně vyčištěný, zbavil se takového toho šedého nánosu prachu. Vlas koberce se navíc postavil, takže je teď celý koberec takový hebounký a načechraný, když na něj člověk došlápne bosou nohou. Navíc když je teď úplně vydezinfikovaný, tak se vůbec nebojím si na něj večer hodit jen tak polštář a koukat na telku ze země, je to strašně příjemný na záda, že se hezky srovnají, než když se člověk celej zkroutí na gauči.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *