Praha čištění koberců

Se strojovou metodou koberců Praha z koberce vyčistíte i tužku na oči

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Praha čištění koberců realizujeme čištění koberců pomocí strojové kotoučové metody, která je dnes mnohem modernější a účinnější než extrakční metoda čištění. Extrakční metoda totiž koberec nevyčistí důkladně do hloubky, ale hlavně po zaschnutí poté může zanechávat po čištění fleky. Špínu tedy sice může vyčistit, ale vytvoření nové fleky od nevysáté chemie z koberce.

A jen odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec. Někdy toto čištění může být prováděno dokonce jen vodou, pokud jsou v domě  malé děti, které jsou alergiky. A samotná voda koberec prostě nemůže do hloubky vyčistit. My užíváme silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí.

Ten…

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Naše strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Je ovšem třeba říci, že tato metoda čištění není vhodná pro úplně všechny druhy koberců. Proto je třeba hned říci, jaký typ koberce máte, abychom mohli ověřit, zda je pro váš koberec tato metoda čištění vhodná.

Už…

Už jsme odstraňovali z koberce i tužku na oči. Naši klienti měli malou dceru, která pomalovala koberec v obývacím pokoji tužkou na oči. Nechali jí prý jen chvilku bez dozoru a takto to dopadlo. Snažila se to prý vyčistit sama, ale nedařilo se jí to. Tak vyhledali naši pomoc. Koberce se nám povedlo vyčistit na poprvé, druhé čištění už nebylo potřeba. Přijeli jsme totiž velice brzo, hned tři dny po tom, co skvrny vznikly, protože kdyby to bylo nějak výrazně později, bylo by zřejmě koberec potřeba vyčistit nadvakrát.

Naštěstí majitelé čištění neodkládali. Velice nás potěšilo, že byli s naší službou tak spokojení, že si rovnou nechali vyčistit koberce i v jiných místnostech a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Což nás těší, protože mít spokojené zákazníky je pro firmu tím nejlepším, co může mít. Kromě čištění koberců nabízíme i řadu dalších úklidových služeb, takže se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu opravdu pro všechny.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *