Čištění podlahy

Na vyčištění venkovní dlažby je nejlepší si pozvat A SERVIS s jejich kotoučovým strojem, strojové mytí podlah Praha

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění podlahy se specializuje na strojové čištění podlah. Konkrétně používáme metodu kotoučového stroje, který považujeme v současné době za nejmodernější na poli úklidu. Ten je totiž schopný zajistit detailní hloubkové vyčištění a je tudíž vhodný na široké spektrum úkonů – od menších zašpinění podlah až po generální čištění celé podlahy. Ve spojení s tímto strojem používáme osvědčenou. Ale i inovativní kosmetiku, kterou výrobci dokážou dělat čím dál šetrnější.

Takže u naší společnosti rozhodně nehrozí žádné poškození podlahy vlivem drastické chemie. Naši práci ukážeme například u případu našich klientů, jedná se o mladý pár, který se přestěhoval zpět na venkov. V komplexu budov s nimi bydlí také rodiče a sestra. Takže často pořádají společné akce na styčném bodě – což je pro ně dvůr. Pro kamarády a známé pak jednou za čas uspořádají zabíjačku. Což si dovedete představit, jaký je to záběr na dlažbu, když se na ní vylije několik litrů krve.

Ta…

Ta se samozřejmě „zažrala“ i mezi spáry zámkové dlažby, takže to u nich vypadá jako po velké vraždě. Na to je pak krátký i pořádný rýžák, v takových případech je opravdu nejlepší variantou nechat pracovat stroj. Který ovládá proškolený odborník. Naši pracovníci jsou opravdu všichni odborníci na slovo vzatí, rozumí své práce a dokonce se v ní neustále zlepšují. Ze své iniciativy rádi navštěvují různá školení nebo workshopy, kde se dozvídají novinky o své práci.

Proto se nemusíte bát, že byste si domů pozvali nějaké neprofesionály, to u naší firmy opravdu nehrozí. Jsme zavedená společnost, na trhu se pohybujeme už přes dvacet let, takže i to je jistá známka naší kvality. Abychom se vrátili k samotnému čištění podlah. Zavoláte na naše číslo, vyložíte nám svůj problém a my vám vysvětlíme, jaké jsou možnosti a případně se s vámi hned domluvíme na co nejvíce brzkém termínu zásahu.

Samotný…

Samotný zákrok pak začíná tak, že pracovníci nejprve podlahu vydrhnou pomocí velmi účinné a šetrné kosmetiky. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme ji doschnout.

Kotoučový stroj dokáže vyčistit jakýkoliv druh podlahy včetně dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Jen tak pro představu uvádíme taky nějaké technické náležitosti našeho stroje. Je to jednokotoučový stroj a váží k padesáti kilogramům s přítlakem na kotouč s průměrem přibližně 45 cm. Je to tedy opravdu mohutný přístroj, což velmi napomáhá technologii, takže zvládne odstranit i normálně neodstranitelné skvrny nebo třeba zašlou špínu.

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *