Ostrava čištění podlah

Zašlou podlahu v chodbě obnovili profesionálové ze „Strojního Mytí podlah Ostrava“

Jako každý rok, i letos jsme se vydali na naši pravidelnou návštěvu do bytového domu, kde provádíme takzvaný generální úklid podlahy a oken. S majiteli spolupracujeme už nějakou dobu k oboustranné spokojenosti. Paní sice dům pravidelně uklízí během roku, ale kotoučový stoj, kterým jsou vybaven naši zaměstnanci je trochu jiná liga. Naše firma Ostrava čištění podlah, patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem.

A to nejenom…

A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Asi právě kvůli tomu, že působíme i v zahraničí se držíme na špičce, protože konkurence například v Německu je daleko větší a proto není tak snadné se prosadit. A taky se tam rychleji prosazují různé novinky a moderní technologie, které pak můžeme používat i v České republice. Jak u nás, tak v zahraničí se na nás zákazníci opakovaně obracejí a my jsme si vybudovali stabilní zákaznickou základnu.

mopování PVCdřevo a podlahavoskování podlah

Stejně…

Stejně jako majitelé tohoto domu. Našli si nás už před lety a od té doby jsou nám věrní a my jim taky. Dlouhodobě se zabýváme úklidem všeho druhu, čistíme koberce, podlahy, okna a odstraňujeme i plísně a graffiti. V tomto bytovém domě se ale zaměřujeme na okna, ale hlavně podlahy. Ty jsme schopni zbavit nečistot dokonale. Zaměřujeme se na strojové čištění podlah pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové čištění.

plovoucí podlaha - čištěníúdržba podlahzanedbaná podlaha

Podlahu nejdříve…

Podlahu nejdříve důkladně vydrhneme pomocí účinných čisticích prostředků. Poté co je povrch důkladně vykartáčován, následuje pečlivé odsátí všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Tohle všechno pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Následně podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Necháme doschnout. Kotoučový stroj, který používáme je specializovaný vysoce profesionální stroj vážící asi 50 kilo.

lesklá podlahavelká podlahová plochauklízení hrou

Práce …

Práce s ním je tedy nejen fyzicky velice náročná, ale vyžaduje také speciální proškolení. Je to zatím jediný stroj, který dokáže dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Proto můžeme našim zákazníkům nabídnout čištění mnoha druhů podlah od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro nás ani problém přechod mezi dvěma povrchy. Jsme velice rádi, když jsou naši zákazníci s naší práci spokojení, protože potom jsme spokojení i my. Jsme toho názoru, že takový přístup by měli mít všichni obchodníci. Na prvním místě totiž vždy musí být zákazník.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *